Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a gond velem ha 23...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond velem ha 23 éves vagyok és nem találtam eddig barátnőt?

Figyelt kérdés

Semmi testi dologban nem volt eddig részem :(


Szerintetek is nagy probléma itt tartani ennyi idősen?

Te is szomorú lennél a helyemben?


2020. jan. 23. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

21 fölött ciki.

Égnék a helyedben.

Vagy tennék már valamit.

2020. jan. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
A fiam 24 és nem görcsöl rà. Azt mondja hogy ribit nem akar, normális meg ritka, de majd összefut vele. Éli az életét, keményen sportol, tanul dolgozik.
2020. jan. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, nem minden a szex körül forog, még ha le is pontoznak itt miatta.
2020. jan. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem vagy elég jóképű nekik. Manapság csak a külső számít a kis p.csáknak. A te időd akkor jön majd el, amikor sok pénzed lesz. Az min. 10 év (legálisan).
2020. jan. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Akis_hamis ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben voltam. Aztán jött egy csaj, mondhatjuk, hogy a barátnőm lett, de szex nem volt sajnos. Ennek ellenére ő változtatta meg a gondolkodásom, a csajokhoz való viszonyom. Na, onnantól minden sokkal egyszerűbb lett, közvetlen, nyitott és magabiztos lettem.

Szóval valószínűleg a gond a hozzáálással van. Legyél nyitottabb, ne foglalkozz vele, ha sokszor elutasítanak.

2020. jan. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a gond veled, hogy itt írogatsz kérdéseket ahelyett, hogy közösségbe járnál. Gondolom egész nap otthon ülsz és játszol számítógépen vagy telefonon. Ott nincs nő.
2020. jan. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem sportolsz semmit. Így nem fognak rád nedvesedni a csajok.
2020. jan. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amit a #6-os írt. Úgyhogy elsősorban azt teheted, hogy abbahagyod a picsogást, önsajnálkozást, közösségbe mész és próbálkozol-próbálkozol-próbálkozol. Ha elutasítanak akkor majd próbálkozol másnál, a helyes sorrendben: kommunikáció, a másik megismerése, udvarlás, csók... (a többi majd utána). Nem nyersz a lottón ha nem veszel szelvényt - a szelvény meg a próbálkozás.
2020. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7

Sportolástól nem lesz helyesebb arca, márpedig a lényeg az.

A súlyzós edzés pedig nem "sport".

2020. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!