Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak a szex csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak a szex csak a külső vonzalomról szól?

Figyelt kérdés

Vagy az érzelmeik is közrejátszanak?

Egy porondon lévő történet ihlette a kérdést, amire direkt nem szeretnék kitérni, de az elmélet szerint a nőknek érzelmi alapon működik a szex, a férfiaknak csak és kizárólag a látvány a motiváció.


Nem, én nem provokálni akarok, csak jó lenne, ha lenne férfi, aki erre rá tud cáfolni.


2020. jan. 23. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szexeltem érzelem nelkül. Utána nem kielégülést hanem ürességet éreztem.

Ha vannak érzelmek akkor fantasztikus előtte közbe és utána. Teljes feltöltődés.

Szóval ég és föld.

2020. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

A látvány nagyon nagy plusz, de úgy az igazi, ha érzel is valamit iránta.


30/f

2020. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 orton ***** válasza:
54%
Nem csak es kizarolag. De ugy vagyunk huzalozva h nagy tenyezo. Nem hiaba oltoznek szexin es kihivoan a nok, nem hiaba altalaban sokkal igenyesebbek mint a ferfiak.
2020. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

És mit gondoltok:

-azért szeretem mert szépnek látom

vagy

-azért látom szépnek mert szeretem

?


(Nyilván nem a szélsőséges esetekről beszélünk, ahol egy bombanő és a legrondább teremtés a téma, hanem mondjuk egy átlagos lány, aki az egyiknek nagyon szép, a másiknak annyira nem nagy szám.)

2020. jan. 23. 19:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Már sok nőnél sem kell érzelem.
2020. jan. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én a magam nevében tudok nyilatkozni csak. Nekem megy érzelmek nélkül is és érzelemmel is. Érzelem nélkülinél ELENGEDHETETLEN a külső vonzalom. Ha érzelem is van benne, akkor nem lényeges a tökéletesség, elég nagy a tolerancia szintem a külsőségeket illetően. Egyedül az ápolatlanság taszít csak, de olyannal meg eleve nincs érzelmi kapcsolat, mert taszít. Alkalmi sincs, mert abban is taszít az ápolatlanság. Hogy melyik jobb érzés belül nekem? Ahol van érzelem is. Az érzelem nélküli az olyan félig üres. Kb. mintha magamnak verném ki, csak itt látok egy jó csajt is közben és ő csinálja, de ha vége van, akkor hót üres minden és már húznék el onnnan, csak nem illik. Összességében viszont nem sok ilyen kacsolatom volt, mert értelmetlennek tartom. Inkább kiverem ha nincs akit szerethessek és viszont szeret. Hogy ez most mennyire általános, azt nem tudom. Ez vagyok én. Nyílván minden pasi más és más, meg a többség szeret nagyokat mondani, hogy ők végighúzták a fél lakótelepet, de azért ott figyel a fix barinő már 5éve! Haveroknak megy a vetítőgép. A kocsmában mindenki nagyfarkú csődör!
2020. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az összkép a lényeg és a kisugárzás.

Ismertem olyat aki tökéletes modellalkat, baba arc, stb. Semmi nem fogott meg a nőben. Mint egy jéghideg márványszobor.

És olyat is aki húsos, szeplős vöröske, mint egy kis tüzes örgögfióka. Eszméletlenűl szexi volt. Minden munkatársam odavolt tőle. Pedig semmije nem volt tökéletes.

2020. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Bummer ***** válasza:
100%

Komplex kérdés.

Alapból a nő érzelmesebben működik, a férfi vizuálisabban.

De ennek vannak árnyalatai illetve nem idealizált változatai.

A nőknek kell érzelmi indíttatás az illető iránt, de az lehet szerelem, intenzív vágy, más miatt érzelmi depresszió amiben te vagy a pozitív kiút, stb.

Férfinak meg persze számít a vizuális összkép, viszont annak mértéke mennyire a belső értékekkel kooperálva, függ a szituációtól.

Esetleg csak kanos vagy és akarsz egyet kigőzőlni és még akár ital befolyása alatt is vagy? Lehet olyannal érzed akkor jónak a vegyületet akitől reggel menekülsz.

Vagy egy hosszú szerelmi bánatból hónapok múlva lassan "felébredve" kevésbé ideálod is meg tud érinteni az aktuális pillanatban a hozzáállásával.

Stb. stb.

Nagyon sok rétű a válasz, de tény, a nő érzelmi alapon működőbb, a férfi vizuális, aura komplex kép alapján.

2020. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az újabb kérdésedre a válaszom, hogy inkább az érzelem szépít. Voltam már szerelmes olyan csajba is, akit utólag elnézve szörnyűnek láttam, amikor elmúlt a nagy szerelem. Alkatilag szinte mindegy hogy nézett ki akibe idáig belezúgtam, viszont egyik sem volt kövér. Volt átlagos, csúnyácska is, jó csaj is. Nem a külsőt nézem sosem és nem amiatt nem volt kövér csajom, mert bajom lenne velük. Valszeg alapban nem tetszenek és ez van bekódolva a fejembe, azért nem érdekelnek a kövér nők. Viszont sok nagyon jófej kövér csajszi barátom volt és van, de sosem akartam tőlük semmit. Meg sem fordult a fejemben. Most erre a kérdés miatt jöttem rá hirtelen, meg a Sódernorbi féle agyhaláltól amit nyomat. Éna feleségem sosem raknám ki mert szülés után elhízott, az fix! Az ilyen nem ember, hanem állat!
2020. jan. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nevezhetjuk erzelemnek de inkabb a intimitas, az egymast komolyan veves, egymasra figyeles, egymast szepnek latas, beszelgetes, megnyilas, ami nekem kell. Meg ha nincs is szex, ez akkor is jol esik, hogy bizonyos szintig mi vagyunk egymasnak a legfontosabb, legbizalmasabb tarsai. Ezek nelkul is lehet mechanikusan szexelni, de az csak az elmeny toredeke. F36
2020. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!