Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért viselkedhet így egy főnök?

Miért viselkedhet így egy főnök?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fiatal nő vagyok, a főnököm 45-50 év közötti férfi. Én nagyon kedvelem, amit láthat is rajtam, viszont azt jól leplezem, hogy vonzódom is hozzá. De azt nem tudom eldönteni, hogy vajon ő mit miért csinálhat.

Jóban vagyunk, igaz, hivatalosabb köztünk a hangnem, de személyes gonddal is meg tudom keresni mindenféle probléma nélkül. Mindig nagyon készséges, figyelmes, de alapból ez a típus. Távolságtartó, mégis hagyja, ahogy említettem, hogy személyes, bizalmasabb ügyben is megkeressem, és úgy tűnik, hogy jól is esik neki/örül neki (ami számomra kissé ellentmondásos így).

Csinosnak, szépnek szoktak tartani a férfiak, ő nem tudom, mit gondolhat erről, soha nem tesz említést/nem dicséri a külsőmet (vagy bármilyen belső tulajdonságomat), csak és kizárólag hivatalos, munkával kapcsolatos ügyekben tesz pozitív megjegyzéseket, de azt viszonylag gyakran. Magáról nem sokat mond, de velem azért mégis érdeklődő legtöbbször. És egy nemrégiben folytatott beszélgetésünk során elég szeretettelin nézett rám, plusz amit furcsálltam, hogy maximum 2 percben beszéltünk meg valamit (abszolút semmi kellemetlen, kínos nem volt benne), és mire elköszöntünk, kicsit elvörösödött a feje. Ezt a reakciót nagyon nem tudtam hová tenni.

Ti mit gondoltok a hozzám való viszonyáról? Miért ilyen?


Kérlek Titeket, hogy a kérdésre válaszoljatok, és semmilyen nem ideillő vagy "ócsároló" kommentet ne írjatok. Tudom, hogy a főnököm, idősebb, stb., stb., nem erről van szó (hiába részemről a vonzalom), és semmiféle illúziót sem táplálok, egyszerűen csak érdekelne, hogy mi a véleményetek, miért lehet ilyen velem. Köszi a válaszokat!



2017. nov. 15. 23:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%

Törődik az embereivel. Ennyit olvasok a storybol.

Te viszont az érzelmeid miatt olyanokat látsz, amit az agyad rak össze és nem feltétlenül van jelen.


Egy ember, aki meghallgat, törődik veled olyan érzelmeket válthat ki ami miatt vonzónak tarthatod. Mert jól esik. Ez természetes.


Ha akarsz tőle valamit, hívd meg teára munka után.

2017. nov. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen korrekt módon viselkedik. Azt meg nem tudhatja előre, hogy te épp milyen csipcsup, a munkától független nyavalyáddal mész be hozzá, végül is előfordulhat, hogy lesz valami köze a mondandódnak ahhoz is, ami a feladatod. A feje meg elvörösödhet attól is, hogy köldökig dekoltált topban, fölé hajolva sutyorogsz neki, meg attól is, hogy a töke tele van vele, miért nézed hülyének.
2017. nov. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nem nézem hülyének, és nem öltözködöm kirívóan, semmi kirivó dolgot nem is teszek. És előre megbeszéljük, hogy mivel kapcsolatban fogunk beszélni.
2017. nov. 15. 23:33
 4/30 A kérdező kommentje:
Első, köszönöm szépen a véleményt!
2017. nov. 15. 23:34
 5/30 anonim ***** válasza:
46%
Fiatal csaj, középkorú főnök.... csak a szokásos... Ti mai.lanyok egy kaptafára készültetek.... 😂
2017. nov. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
De azt hiszem, rossz döntés volt kiírni a kérdést, mert egyrészt sejthettem volna, hogy hasonló rosszindulatú kommenteket kapok majd, mint a kedves 2. hozzászólóé, másrészt pedig nem tudom átadni így a valós helyzeteket és azt, hogy pontosan ki hogyan viselkedik, stb.
2017. nov. 15. 23:48
 7/30 anonim ***** válasza:
47%
Megkeseredett trollok etetése tilos. ;)
2017. nov. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Ötös, köszi, Te is a lényeget fogtad meg. :)
2017. nov. 15. 23:49
 9/30 anonim ***** válasza:
Van valaki, akivel erről személyesen tudsz dumálni? Inkább ott érdeklődj, mint ezen a "szuper" oldalon. A tollokat meg hagyd lógva :)
2017. nov. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
#9: Köszi és igazad van. :) Az a gond, hogy ez elég kényes és kínos téma számomra, úgyhogy személyesen nem tudom megbeszélni senkivel. Végső opció volt ez a "szuper" oldal :D De nem volt jó ötlet.
2017. nov. 15. 23:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!