Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha spontán leszólítana...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin_Wendell_Crumb kérdése:

Lányok! Ha spontán leszólítana egy pasi benneteket, hogy, , szia, ne haragudj, de nem akarom húzni feleslegesen az időt . Volna kedved dugni velem egy óriásit" . Mi volna a reakciótok? Őszintén!

Figyelt kérdés

Komolyan foglalkoztat ez a kérdés már évek óta, és nagyon érdekelne, hogy milyen valós reakciók születnének!


Idén tavasszal azt tervezem, hogy elutazok egy másik városba, ahol véletlenül sem ismer senki, és ki fogom ezt próbálni ... sétálok az utcán, bevásárló központban hipermarket, konditerem ... és illedelmes köszönés után, egyből ezt a kérdést teszem fel! Rohadt kíváncsi vagyok, hogy milyen válaszok és milyen arányban fognak születni! :)


Életkorral együtt válaszoljatok kérelk!


Plusz, ha csak fikázni akarsz, inkább ne is kommentelj, köszi!



2020. jan. 28. 17:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
27%
A mai öntelt lányoknál max addig jutsz el hogy "szia nehar...." hacsak nem egy lamborhiniből ugrasz elő, de ez esetben kérdezned sem kell.
2020. jan. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Felháborodástól és megrökönyödéstől elkerekedett szemekkel mondanám, hogy nem, aztán elfordulnék, és sebes léptekkel elhúznán a csíkot. 21L
2020. jan. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Elkuldenem a p..csaba
2020. jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Elküldeném a fenébe.
2020. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom eldönteni hogy felháborodnék és lefújnám paprikaspray-vel vagy röhögnék rajta hogy ennyire szánalmas pasi létezik. Ahhoz éles helyzetben kéne lennem hogy megtudjam, melyik verzió lépne életbe.
2020. jan. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
"Kösz nem." volna a reakcióm. Akkor is ha bejössz és ki vagyok éhezve. Azt hinném poénkodsz.
2020. jan. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Elkönyvelném bolondnak és fapofával tovább állnék. Aki ilyet mond, hozzá se szólnék, mert ki tudja, lehet veszélyes. Elég gátlástalan fazon aki ilyen mond, nem udvarias és tapintatlan
2020. jan. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
51%
A nyilt utcán elküldenélek... De egy házibuliban ha meginnánk egy sört benyúlnál a bugyimba és azt mondanád hogy most szétkúrlak... Imádnám
2020. jan. 30. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
45%

Mikor gyonyoru voltam es lany. A szia figyelj ne haragudj kozben mar mentem is tovabb, igy szerencsere sosem tudtam meg a folytatast.

Ha mar lattam, hogy aki jon szembe, nem ismerosom es nem is erdekel, nem volt miert meg allni.

Aki tetszik, az nem ezzel a dumaval jonne.

2020. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám hogy annyira lúzer vagy hogy az összes csajfelszedős technikád csődöt mondott ezért már ilyen "minden mindegy" alapon így próbálsz puncit találni. Lúzerség pedig már total turn-off.
2020. febr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!