Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti ennyi szex mellett megcsaln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ennyi szex mellett megcsalnátok a párotokat?

Figyelt kérdés

Heti 1 szexel vagyok el a legjobban. Ennél többet nem igénylek. Gondolom ennek köze van ahhoz is hogy annyira az erintést sem szeretem. Az én szeretetnyelvem az szívesseg és ajándekozás.

Az hogy az érintest nem annyira kedvelem az minden kapcsolatomban probléma volt (amugy a testvérem sem ez a tipus, többek közt ezért hagyta el a felesege...hiányoztak neki az összebujások).

Egy kiadós szeretkezés után a párommal napokig egyáltalan nem vágyom az intimitásra,nagyjából 1 héttel később kezdem el érezni hogy újra vele lennék.

Heti 1 szex mellett ti félre mennétek?


Azért kérdezem mert olvastam itt a gyakorin a megcsalás topic alatt pár kérdést és sokaknál az volt az egyik "indok" a félrelépesre hogy kevés volt a szex,de nem pontositottak hogy mennyi az a kevés....


Nekunk kapcsolatunk elején több volt jóval,mert en akkor 2 evig nem szexeltem már (egeszsegügyi okok miatt többször volt nőgyogyaszati műtetem) es akkor jól kieletem magam. De olyan 1 hónapja beallt ez a szokasos heti 1 igényem (mindig is ilyen volt... talán tini koromban nem)


32/N


2020. febr. 3. 10:02
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
#8/9 :DDDD ezen jot nevettem. Es nem is hülyeség :D
2020. febr. 3. 10:20
 12/27 A kérdező kommentje:
Párom azt mondja hogy neki elég. De én inkabb attol tartok hogy most ezt mondja mert szerelmea, de mi lesz később... amikor már nem dúl úgy a láv.
2020. febr. 3. 10:21
 13/27 anonim ***** válasza:
25%

Héti 1x

Hát én inkább szakítanék

Nekem többször kell a kukac


26N

2020. febr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Attól függ a párodnak mik az igényei. Ha Ő is beéri ennyivel, akkor nincs gond, ha többet akarna .... fel kellene mérni mit és mennyit, és megpróbálni kompromisszumot kötni.
2020. febr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Szerintetek az megoldas lehet ha szájjal kielegitem vagy kezzel? En ezz nagyon szivesen csinálom és szeretem is..csak nem akarom hogy ilyen "le van tudva" érzése legyen...
2020. febr. 3. 10:28
 16/27 StevenUp ***** válasza:

Nekem bőven elég lenne...

Én sem vágyok többre bár én pasi vagyok és mi mindig hazudunk hogy p*nához jussunk...

2020. febr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Vannak olyan férfiak akiknek elég a heti egy,ha a tied tényleg ilyen akkor nincs baj.

Ha több az igénye akkor elöbb-utóbb félre fog lépni.

2020. febr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Sokan megcsalnak emiatt
2020. febr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Szerintem hosszútávon a heti 1 az ideális. Kisebb az esélye, hogy ráunsz a másikra, és amikor egy kicsit ki vagy éhezve, jobban is esik. Meg az ember dolgozik, tanul, hobbik, programok, sport. Annyi minden van, amire időt kell szánni egy héten. Ha meg gyerek is van arról nem is beszélve.
2020. febr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Nálunk is heti 1-2 van, nem csaljuk meg egymást.

28/F

2020. febr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!