Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti ennyi szex mellett megcsaln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ennyi szex mellett megcsalnátok a párotokat?

Figyelt kérdés

Heti 1 szexel vagyok el a legjobban. Ennél többet nem igénylek. Gondolom ennek köze van ahhoz is hogy annyira az erintést sem szeretem. Az én szeretetnyelvem az szívesseg és ajándekozás.

Az hogy az érintest nem annyira kedvelem az minden kapcsolatomban probléma volt (amugy a testvérem sem ez a tipus, többek közt ezért hagyta el a felesege...hiányoztak neki az összebujások).

Egy kiadós szeretkezés után a párommal napokig egyáltalan nem vágyom az intimitásra,nagyjából 1 héttel később kezdem el érezni hogy újra vele lennék.

Heti 1 szex mellett ti félre mennétek?


Azért kérdezem mert olvastam itt a gyakorin a megcsalás topic alatt pár kérdést és sokaknál az volt az egyik "indok" a félrelépesre hogy kevés volt a szex,de nem pontositottak hogy mennyi az a kevés....


Nekunk kapcsolatunk elején több volt jóval,mert en akkor 2 evig nem szexeltem már (egeszsegügyi okok miatt többször volt nőgyogyaszati műtetem) es akkor jól kieletem magam. De olyan 1 hónapja beallt ez a szokasos heti 1 igényem (mindig is ilyen volt... talán tini koromban nem)


32/N


2020. febr. 3. 10:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

A heti 1, az nekem nagyjából az alsó határ, inkább csak nehéz időszakokban vagyok kibékülve vele. Olyan értelemben biztos nem csalnám meg, hogy semmit nem csinálnék a háta mögött, a tudta nélkül. Viszont biztos, hogy nem lennék kibékülve a helyzettel. A legvalószínűbb, hogy a sűrű szex élménye és megerősítő hatása nélkül hosszú távon egyszerűen leépülne a kapcsolat.

29F

2020. febr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Heti 1 alkalom pont megfelelő. 60 évesen .
2020. febr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Apám már egyáltalán nem szexel 65 évesen.
2020. febr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

A megcsalás nem attól függ hogy hányszor van szex egy héten - hanem attól, hogy a partnerednek elég-e! S hogy mennyire erős köztetek a "hullámhossz".

Ha valakinek heti 3-5x van rá igénye akkor a heti egy kevés. Az nagyobb gond, hogy minimális az intimitás köztetek. Általában ez utóbbi szokott az érzelmi elhidegüléshez vezetni - a félrelépésnek pedig ez az igazi előszobája.

2020. febr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nekem 23 évesen napi 1-2 volt az igény, most havi 3-4. 46F
2020. febr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"Szerintetek az megoldas lehet ha szájjal kielegitem vagy kezzel? En ezz nagyon szivesen csinálom és szeretem is..csak nem akarom hogy ilyen "le van tudva" érzése legyen..."

Tök szuper csaj vagy! Egy pasi amúgy sem azért megy félre mert kevés! Idővel ő sem igényel annyit mint egy 14 éves! Azért megy félre mert nem jó.(külsőleg és/vagy amire a csaj

2020. febr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
képes)
2020. febr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!