Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől izgat fel, ha egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől izgat fel, ha egy nő tejet fej le melléből?

Figyelt kérdés
Pár hete nagyon felizgulok rá, főleg olyanra kerestem rá, ahol lefeji a melléből a tejet és meg is issza. Épp kialakulóban van egy kapcsolatom és nemtudom, hogy mondhatnám el neki, hogy ez engem nagyon izgat. Nyilvan ndm az első randin. Egyáltalán termel tejet a női szervezet vagy csak akkor, ha valaki varandós? Viccen kívűl olyan szinten izgat, hogy addig szopogatnám a melleit amíg az összeset ki nem ittam belőlük.

2020. febr. 3. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Te beteg vagy
2020. febr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Csak, ha várandós vagy szoptat.

Engem is izgat amúgy.

2020. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
Beteg f...sz,akit ilyen izgat! F.
2020. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Tehén vagy, csak embertestben születtél.
2020. febr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
A várandósság végén,és szoptatás alatt van.Engem is nagyon izgat.
2020. febr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, te hány éves vagy? Én még életemben nem láttam felnőtt embert aki azt hinné hogy a szoptatós időszakon kívül a nő képes tejet termelni. Elképesztő. Nem tehenek vagyunk basszus.
2020. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

A várandósság végén/szoptatási időszakban termelődő prolaktintól kezdődik meg a tejelválasztás. Úgyhogy elmondhatod a párodnak, de ettől még nem lesz teje.

Kiinni nem tudod, mivel pont a leadott mennyiség növekedése segíti elő a még nagyobb mértékű termelődést :) amúgy iszonyatosan édes az anyatej, magas zsírtartatalommal köze nincs a bolti tej ízéhez.

2020. febr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
27 eves vagyok, es nemtudom mitol izgat fel ez a dolog. Aki betegnek titualt es egyebnek annak azert feltennem a kerdest, hogy nalatok abbol all a szex, hogy hanyatt vagodtok, mint egy darab fa megy egy kis ki es be aztan ennyi? Akik fojtogatjak egymast, lekopik egymast, es hadd ne soroljam az ennel sokkal durvabb -a neten 2mp keresessel fellelheto dolgokat amik szerintem ennel ezerszer durvabbak- dolgokat muvelnek akkor azok is elmebetegek? A kerdesem teljesen komoly volt es nem csak en lehetek ilyen -valoszinuleg atmeneti fetissel rendelkezo szemely- mert ahogy elnezegettem a videok mennyiseget rengeteg van es rengeteg megtekintessel. Aki pedig komolyan valaszolt, annak koszonom. Biztos vagyok benne,.hogy ez egy múló szeszély nálam de, ha azt érzem, hogy ragondolok arra ahogy jatszok a mellekkel es ugymond jutalmat kapok belole megis mit tegyek? Oljem meg magam mert valaki szerint ez beteges? Elfogom neki mondani, mert nagyon nyiltak vagyunk ilyen teren is, oszinte talajon allunk, csak mivel elismerem nem hetkoznapi dolog nemszeretnem se ot se magam rettento kellemetlen helyzetbe hozni. Az analt mar elvicceli mindenki, mert evek ota poen targya, pedig szerintem meg az a beteges. Ennyi erovel akkor minek heteronak lenni, minek szeretni a p**cit ha ott van barki vegbel nyilasa es lehet oda pakolni... ja csak az mar elfogadott dolog, es ha ellenezne a partnetrm akkor csak rafogom, egy humoristara,hogy jajj csak vicceltem...viszont az en esetemben kicsit nehezebb lenne, hogy beindulok arra amit mar fentebb megfogalmaztam.
2020. febr. 3. 18:41
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Úristen, a teheneknek is csak terhesség végén és szoptatási időszakban van tejük (mondjuk nekik minket kell "szoptatniuk" mert ugye a borjat elveszik...) Bocs az offért, de elképesztő hogy ezzel felnőtt emberek nincsenek tisztában. A tehén is csak emlős, nem egy tejgép.
2020. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
9, ezt rosszul tudod. A tejeléshez valóban elleniük kell egy borjút, de utána egyszerűen nem hagyják nekik elapadni.
2020. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!