Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal pasikat nem érdekli a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal pasikat nem érdekli a bdsm?

Figyelt kérdés
Fiatal lányként szomorúan tapasztalom, hogy a húszas korosztályt nem érdekli a bdsm, sokan nem is tudják mi az. Még bdsm-el foglalkozó oldalon is inkább idősek vannak. Most nen arra vagyok kíváncsi, hogy jajj az idősebb tapasztaltabb jobb stb hanem arra, hogy miért tartanak ettől a fiatalok? Hogy kéne őket rávezetni? Ti hány évesen ismerkedtettek meg a bdsmel? Tippek, tanácsok?

2020. febr. 7. 21:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
Sztem nem nagyon, vagy ha igen akk nem tudják hogx kezdjenek bele.
2020. febr. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, én nem értek veled abban, hogy a húszas éveikben járó fiúkat ne vonzaná a BDSM. Személy szerint több olyat is ismerek, akiknek bejönnek az ilyesmi dolgok, csak azzal nincsenek tisztában, hogy ezek a BDSM részei. De ha felhozod nekik azt, hogy mit szeretnél(pl. azt, hogy kikötözve el legyél fenekelve), akkor fogják érteni és nem lesz ez ellenükre.


Egyébként nekem az első ilyen fantáziáim olyan 10-12 éves koromban fogalmazódtak meg, de akkor még én sem tudtam, hogy ez a BDSM-be tartozik.


18/F

2020. febr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg pont a fiatal lanyokat nem érdekli ez!!!
2020. febr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%
Én 27 éves vagyok és már 18-19 éves korom óta érdekel. Amúgy fiatal lányok között is kevés van akit tényleg érdekel.
2020. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
78%
Mert nekik még működik anélkül is.
2020. febr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
76%

40 alatt ne is keress domináns férfit!

Próbáltam én is meghúzni a határt mert nem akartam túl nagy korkülönbséget. De lehetetlen,mert még 30-35 évesen is botrányos a felhozatal. Az sm...et meg hagyjuk! Mert az a szexpartnerkeresőkből kihullott "csak d..ni akaró" sikertelen lúzerek gyűjtőhelye.

Az megy abszurd hogy egy tizenéves fiúcska akar dominálni. Ez több mint vicces.

Szub lányként,szub lányoknak csak azt tudom ajánlani,hogy 40 alatt ha jót akarnak ne kezdjenek!

Sok rossz tapasztalat ért mire megtaláltam a számításom.

Nem kérek privátot!


25L

2020. febr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!