Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kipróbáltam milyen ha elfeneke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbáltam milyen ha elfenekelnek és közben nagyon nem élveztem, sőt még a könnyem is kicsordult. De utána pedig iszonyatosan felvoltam izgulva. Most akkor mégsem vagyok mazoista, vagy mivan? 20f

Figyelt kérdés

Kipróbáltam az elfenekelést. Nem tudom miért vonzott a dolog de mindig vágytam rá. sosem vertek a szüöleim még arcon sem ütöttek mégis ezek a fantáziák bennemvoltak.


Azt akartam eredetileg hogy övvel fenekeljen el valaki, mert sok történetben a malespank.net-en ez van leírva (ez egy ilyen spankingolós fétis novellákkal teli oldal), viszont azt mondta az illető, hogy az sok lenne nekem és igaza volt, mert csak egy "béna" vonalzóval vert el, de azt is alig bírtam és még komolyan sírtam is közben. Mivel heteroszexuális vagyok, csak a szerepjátékról volt szó, és habár az illető is annak vallja magát, nem értem miokból szeret fiúkat elfenekelni akkor, de előre letisztáztam hogy NEM nyúlhat hozzám, de nem is akart :D Viszont, hogy miután sarokba állított a fenekelés elött és után egyaránt, pont mint egy történetben, és leszídott és elmondta most mit fogok kapni, akkor ott annyira felvoltam izgulva, hogy alig bírtam magammal. Akkor most mégsem vagyok mazoista, vagy azvagyok? vagy miért nem élveztem a verést?


2020. febr. 8. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szituáció izgatott, maga a fájdalom kevésbé. Valószínűleg vannak sub és talán mazochista hajlamaid is, de a fizikai fájdalom nem, vagy csak enyhébb fájdalom esetén izgat fel. Próbálj legközelebb egyszerű paskolást kérni, hátha úgy bejön
2020. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igazából utána miután megtörtént a dolog, nagyon felvoltam izgulva arra hogy jól elfenekeltek, de közben marhára fájt. tudom béna vagyok hogy ennyit sem bírok :D ennek ellenére most még jobban izgat h milyen durván fájna a nadrágszíj és mégjobban félek tőle és ez mégjobban izgatottátesz és mégjobban félek stb xD szóval most beletrafáltam :DD


te élvezed a fájdalmat is akkor? Milyen érzés az az érzés? az az élvezet? nem fáj hanem jó?

2020. febr. 8. 19:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, én élvezem a fájdalmat is, de ezzel nem mindenki van így. A gondolata, a fantázia is sokakat izgat, aztán a valóságban a tényleges fájdalom nem jön be nekik :D de ezzel nincs is semmi baj. Kísérletezgess(etek) még bátran, de fő a fokozatosság.
2020. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ja de a szitu nagyon bejött olyan jól hozta a szerepet mintha tényleg valami kis taknyos kölyök volnék aki kiérdemelte a verést a szemtelenkedéssel, többek között ilyeneket vágott a fejemhez xD csak erre az emlékre is feltudok izgulni. a fájdalom rossz volt de valamiért a szitut akkor is élveztem, azért sem ellenkeztem mégha fájt is jó volt átélni és a félelem élvezetes volt de a fájdalom nem.


am lehet tényleg heteró, csak mivel már 50 valamennyi éves így mind1 neki már?


mit javasolsz mivel kéne folytatni? bár sokkal izgatóbb hogy ezt biza nem én döntöm el....

2020. febr. 8. 20:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Pont ezt írtam az elején, hogy a szitu bejött, a fájdalom nem :) Azt, hogy később az is bejön-e és milyen mértékben, ezen a ponton senki nem tudja. Mondd el neki, hogyan élted meg ezt az egészet és az alapján ő eldönti, hogy hogyan tovább.


Amúgy persze, simán lehet hetero, az ilyesmi megélése sokaknál szexualitástól független.

2020. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam h mivel már öreg és a fiatalok sztem nem igazán beszélnek vele, már tök mindegy neki h fiú vagy lány az illető, csak legyen vki. Amúgy neked az első is élvezetes volt?
2020. febr. 8. 20:50
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem ismerem, erre nem tudok mit mondani. Nekem élvezetes volt az első is, igen. De nem mindenkinek az.
2020. febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!