Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kér masztivideót a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kér masztivideót a pasi tőlem?

Figyelt kérdés
Ismerkedünk még csak,találkoztunk már élőben is. Megkérdezte hogy szoktam-e ès hogyan önkielégíteni, mire elmondtam neki hogy igen és általában a vibrátorommal. Találkozó után chaten írta hogy videózzam le és küldjem el neki. Ő 28 éves.
2020. febr. 14. 11:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű erre izgul és maszturbálásra szeretné felhasználni.
2020. febr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, ne hantázz, hogy lány vagy, Józsi...
2020. febr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
hogy élvezhesse a látványod és kiverhesse rá,szted miért?
2020. febr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Azért kérdtem mert kíváncsi vagyok hogy csinálod. Kiverném rá. :)
2020. febr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha egy pasi már az ismerkedés elején a maszturbálási szokásaim felől érdeklődik, akkor azonnal hagynám az egészet, nekem nem egy fiú kell aki a farkával tud csak gondolkodni.

Intim kép, videó meg amúgy is maximum hosszú távú kapcsolatban lehetséges, ahol megvan a kellő bizalom, legalábbis nálam.

2020. febr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nekem is elég furcsa volt a kérése, olyat biztosan nem küldök neki,amin rajta az arcom és felismerhető vagyok. Cserébe kérjek tőle én is ilyen vedeót? Bár engem ez annyira nem izgatna fel, inkább élőben szeretem az ilyesmiket.
2020. febr. 14. 12:00
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Na ennél a 12:00-ás hozzászólásnál derült ki végleg, hogy ennek a lánynak lóg valami a lábai között...
2020. febr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pasi! Örülnék neki, ha a kérdésemre válaszolnátok!
2020. febr. 14. 12:23
 9/30 anonim ***** válasza:

Én nem küldenék úgy sem, hogy nem vagyok felismerhető a videóban.

Mi lenne, ha egyszerűen nemet mondanál?

2020. febr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nagyon vonz, szeretnék tőle többet, félek hogy azt mondja, hogy nem kellek neki, mert nem vagyok elég bevállalós.
2020. febr. 14. 12:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!