Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kér masztivideót a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kér masztivideót a pasi tőlem?

Figyelt kérdés
Ismerkedünk még csak,találkoztunk már élőben is. Megkérdezte hogy szoktam-e ès hogyan önkielégíteni, mire elmondtam neki hogy igen és általában a vibrátorommal. Találkozó után chaten írta hogy videózzam le és küldjem el neki. Ő 28 éves.
2020. febr. 14. 11:32
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
15:12-es válaszolónak: netes ismerkedés után találkoztunk élőben, ahol mindketten jól éreztük magunkat. Következő randiidőpontot is megbeszéltünk, de minderre csak több, mint 2 hét múlva kerülhet sor, mert elutazik egy külföldi továbbképzésre. Nekem -veled ellentétben- eszembe nem jutna egy ismeretlen embert ilyen negatív jelzőkkel illetni és szemelyeskedni vele.
2020. febr. 14. 15:41
 22/30 anonim ***** válasza:
Bonyolódik a sztori. :D Van erre egy excel táblád hogy melyik kérdésnél pontosan milyen háttérsztorit találtál ki? Csak hogy ne kerül komolyabb ellentmondásokba? :D
2020. febr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Nem kreálok történeteket, kérdést sem írtam még ki, csak egy teljesen más témakörben. Nem bonyolodik a történet, mindezt annak alátámasztására írtam le, hogy nem igaz az, hogy nem mer velem találkozni. Nem tudom, hogy mi ellentmondásos neked ebben.
2020. febr. 14. 15:49
 24/30 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoztam a magyarázkodásoddal, nem fogok energiát fektetni kamusztorik értelmezésébe, fogalmam sincs, van-e most épp benne ellentmondás. Teszem hozzá nem is azt írtam, hogy most épp van. Minden mondatod röhejes, ha úgy akarod beállítani, hogy lány írta.
2020. febr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Én sem fogom neked mindenáron bizonygatni srm a történet valódiságát, sem a nememet. Annyit azért elmondanék, hogy többen rám írtak és a normális válaszokra visszaírtam, ők láthattàk, hogy valóban nő vagyok.
2020. febr. 14. 15:55
 26/30 anonim ***** válasza:

Ahha, mert visszaírtál a privátokra, rögtön nő vagy... :D Ez max az ellenkezőjét bizonyítja. Aki kicsit is ért a nőkhöz, annak nem kell elmagyarázni, miért hazugság minden szavad...


Tán még a nickneved is női? :D

2020. febr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Nem minden privát üzenetre, hanem csak az olyanokra, akik valóban segíteni akartak. Azokra nem, akik ismerkedni szerettek volna vagy abszolút nem a kérdésemhez kapcsolódót írtak. Evidens, hogy nőként a nicknevem is női.
2020. febr. 14. 16:01
 28/30 anonim ***** válasza:
Esküszöm, nem tudnék tükörbe nézni és összetörném mind ha akkora hazudozó kamus pasi lennék mint te... :D De akinek nincs lelkiismerete, az halál nyugodtan át tudja veregetni az embereket. Szomorú életed lehet nagyon, ha ez az egyetlen örömed már...
2020. febr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Akkor javasolnám neked, hogy egyszerűen lépj túl a kérdesemen. Nem hiszem, hogy egy ismeretlen embernek kellene bármit is bizonyítanom. Az nemkülönben szomorú, hogy ügyésznek érzed magad, akinek az a dolga, hogy megvádoljon hazudozással.
2020. febr. 14. 16:11
 30/30 anonim ***** válasza:
Ha még meg kéne vádolni vele...
2020. febr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!