Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt szeretné kérdezni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretné kérdezni hogy van izt olyan lány/fiu akinek sikerült Smpixieről párt talalni. Vagy találkozni?

Figyelt kérdés

2020. febr. 16. 13:22
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
én mazo lányt kerestem, de nem találtam :(
2020. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
77%

Normális férfit találni hosszútávú, bensőséges kapcsolatra szerintem nincs esély. A férfiak többsége házas (és sérült), kisebbik részük csak sérült. De lehetséges, hogy létezik néhány eltévedt lélek ott, akik amúgy jófejek, nem totálisan torz személyiségűek és képesek az ösztönürítésen kívül másfajta együttlétre, ami több, mint egy húsz perces vanilla aktus.


A nők többsége anyagias, vagy szerényen álcozott anyagias, de közülök van egy kettő, akiről mások elmodása alapján tudom, hogy normális.


Valami nem kerek azzal a hellyel, azt hihetnéd, hogy milyen jó, milyen szerencse, hogy van lehetőség nyitottan, nyíltan beszélgetni és ismerkedni másokkal, akik mélyen és bensőségesen akarják megélni a szexualitásukat, aztán kiderül, hogy rengeteg sérült és frusztrált ember gyűjtőhelye, mintha dugásra akarna összehozni máshol sikertelen férfiakat olyan nőkkel, akiket a hétköznapi felfogásban nem kell becsülni: "Mer' há' azt szeretik ha alázva vannak, nem?! Há' de..."


De a BDSM nem erről szól.

2020. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim válasza:
találkozni igen, párt nem. de stimmel amit ez elöző ir, azt leszámitva, hogy ez nem csak a smpixire igaz, hanem általánosságban a netre, chat.hu, gyaloglo.hu hogy csak egy példát irjak: találkozora hivom onnan a nőt, ő pedig elutasitja azzal az indokkal, hogy kövér, és az egy férfinek megbocsájthatattlan, ha a nő kövér. és nem is érdekelte, hogy milyen formát szeretek, esetleg pont az övét, én magam meg egyáltalán nem érdekeltem. de nem is kellennyie messzire menni, ez még erre a helyre is érvényes. it is közel kerultem már néhány nöhöz,priviben, de mikor randira hivtam, visszamondta mondván elvből nem találkozik innen senkivel, egylátalán nem érdekli, milyen jot irtunk egymásnak priviben, pusztán azért mert ez itt zajlott, nem érdeklem. szoval mint irta az elöző, sok a sérult. igaz nem csak itt, a valo életben is, csak ugye a sérultek netre jobban koncentrálodnak, mert itt nem kell kilépniuk sehova, itt semmit se kell tenniuk csak irni.
2020. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 Barnabas333 ***** válasza:
Ahogy 13as is írta, de ez eropoliszra is igaz, meg rengeteg oldalra. Mondjuk én pixien nagyon régen voltam rajta és csak egy csodálatos bdsm partyba mentem el onnan de az nagyon jó volt. 42f
2020. febr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

Barnabas333!

Mesélj, mi volt?

2020. febr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Szia, pasiként írok:


Igen, lehet. Csak legyél nagyon óvatos, pláne, ha a szubmisszív irányt képviseled. Sokat veszíthetsz, ha rossz emberrel futsz össze.


Nekem több afférom, kapcsolatom volt már onnan, összbenyomások inkább a pozitív felé húznak.


Legutóbbi kapcsolatom is onnan volt - jól el is rontottam, ahogy azt illik:) De a lényeg, hogy vannak ott normális emberek is. Legyél nyitott, merj megnyílni, ha úgy ítéled, a másik megérdemli a bizalmad. És ki tudja, bármi lehet belőle. Hajrá!:)

2020. febr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Igen. A mostani pasim egy exet ott szedte fel. Felregisztrált, másnap randiztak és összejöttek. Harmadnap törölte magát. Asszem ki.axolta rendesen. 24L
2020. febr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
35%
#12: Köszönöm hogy minden férfit sérültnek, minden nőt pedig anyagiasnak titulálsz. Attól hogy neked rossz tapasztalatod volt, talán lehetnek kívételek. Én tudok ilyet. De ha te így látod, akkor meg is érdemled, hogy ezt kapd!
2020. febr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

16-os vagyok, szerintem sincs úgy, hogy minden férfi sérült és minden nő anyagias ott. Vagy fordítva?:)


Az viszont tény, hogy minél öregebb az ember, annál nehezebb normális értékrenddel bíró párt találnia - ott vagy máshol, lényegtelen. Nehéz: az ilyenek gyorsan “elkelnek”.


Én sem tartom magam teljesen normálisnak, vannak bennem sérülések, de igyekezni kell ezeket nem rávetíteni a másik félre. Hogy ez nehéz? Igen, az, kib.szottul.


De gondolj bele abba, hogy Te mit érdemelnél, mit szeretnél.. és ugyanezt akard a másik félnek. Máris előrébb leszel.

2020. febr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim válasza:
53%
Azon az oldalon a csajok lehúzósak és rondák!
2020. febr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!