Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt szeretné kérdezni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretné kérdezni hogy van izt olyan lány/fiu akinek sikerült Smpixieről párt talalni. Vagy találkozni?

Figyelt kérdés

2020. febr. 16. 13:22
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
csak fogd kemény porázon, másképp fellázad
2020. márc. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 Zexel válasza:

Párt találni ? szól a kérdés.

A tagok pénzért árulnak "szolgáltatásokat".

"ANYAGIAS HIRDETŐ"

Sok a tapasztalatlan aki profinak írja magát. Fényképeik amivel hírdetik magukat: Beöltöznek bohócnak, cici, popsi, punci, naturálba. 😂

2020. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 IBR ***** válasza:
100%

A jelenlegi párommal ott találkoztam, de ez teljesen véletlen, hogy így alakult, mert eredetileg nem párkapcsolati célból találkoztunk, hanem azért, hogy BDSM szerepjátékokat játszunk egymással, csak aztán emberileg is összecsiszolódtunk. A BDSM most már csak egy kicsiny része közös életünknek! Az ilyen, mint a mi történetünk elég ritka a smpixie-n! Amúgy ott érdemes vigyázni az emberekkel! Sok a kamu stb.


39 éves Férfi

2020. márc. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Lehet párt találni bármihez. Légy udvarias mindíg, és téged sem oltanak rommá :)) A férfiak többségben vannak sokkal. Ezt a nők ki is használják, tudnak válogatni, de kell is... Ezt tartsd szem előtt


F

2020. máj. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Bolcs_Elek ***** válasza:

Regota fenn vagyok a pixien (49 domF)

Sok a beteg ember ott is mint mindenhol.

Szub lanyt talalni szinte lehetetlen, kb otvenszer annyi ffi van ott mint no, tehat ha regel egy szub lany elso ket nap kap 300 levelet, szamolja ki mindenki hany szazalek eselye van :)


Sok anyagias domina, webkamos, bugyiarus, egyeb csalo, ezek kerulendok.


Meleg faszik tomkelege, igazabol nekik van eselyuk ott part talalni.

2021. febr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:

Egy ideje tag vagyok ott, lényegtelen hogy miként


Nem értem azokat akik másokat lehúzósnak találnak, ha nem szeretnél fizetni senkinek akkor ne anyagias lányokra írj


Érdemes megnézni az utolsó belépés idejét, illetve hogy mit keres a másik fél akire ráírsz


Kamusokat sem értem aki nem tudja kiszűrni és átverik, kérj személyre szabott képeket ha ismerkedtek vagy kamerázzatok

Ha valaki nem akar telefonálni vagy kamerázni akkor lehetséges hogy nem is nővel beszélgetsz, elvileg sok ilyen van


A kereső funkcióval nagyon jól be lehet minden paramétert állítani és úgy szűkíteni a keresést. Sok szerencsét

2021. márc. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!