Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz hogy időnként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz hogy időnként minden nő tombol, őrjöng, hisztizik egy párkapcsolatban és ezeket le kell nyelni férfiként?

Figyelt kérdés
férfiak, milyen gyakran szokott hisztizni a nőtök?
2018. dec. 3. 09:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Évtizedek alatt nem hisztizett a párom, még is minek tette volna? Hallottál már arról, dolgokat normális hangnemben is meglehet beszélni??
2018. dec. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
14%

Igen, igaz, és ilyenkor jobb, ha a pasi békén hagyja a nőt.


Nálad nem szokott betelni néha a bili? Hogy majd szétrobbannál a sok felhalmozott dühtől és idegtől?

2018. dec. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
19%
Nem vagyok férfi, de lobbanékony nő vagyok. Én olyan kéthetente szoktam gisztizni, durcázni, de őrjöngeni...szerintem a kapcsolat első pár hónapja óta bem fordult elő ilyen. Akkor is inkább meggondolatlanságból, frusztráltság miatt történt, és nem is mindig a barátommal szemben. Ennek ellenére csodálkoztam, hogy benyeli, és elfogadja a bocsánatkérésemet. Most már hónapok óta normális hangnemben vitatkozunk, nem szoktam ok nélkül tombolni, a hisztiket meg jól kezeli. (Az abszolút nem kiabálósan megy)
2018. dec. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
vannak ilyen nők. az első hisztit még elnézem, akkor mondom hogy a másodiknál szakitunk. úgy vettem észre aki egyszer már hisztizett az utána is fog megint. ekkor szakitok is. ekkor néznek mint borjú az újkapura. pedig megmondtam hogy a másodiknál vége. és keresek másik nőt. az én idegrendszeremen senki nem fog zongorázni.
2018. dec. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%

Vannak ilyen nők. (bizonyára férfiak is)

Kerüld el őket messzire.

2018. dec. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 hypno ***** válasza:
34%

Időnként minden ember tombol. Férfi, vagy nő, az nem számít.

...aki nem, azt meg elviszi a szívinfarktus, vagy az agyvérzés...enyhébb esetben gyomorfekélytől szenved.

2018. dec. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
38%
Vannak ilyen mők és férfiak is.
2018. dec. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Az a vicces, ha egy nő tombol, az hiszti, ha egy férfi, akkor ő csak haragos. Én a férfiak részéről sokkal több durcit, "hisztit" látok, mint női részről, bár gondolom ez csak véletlen, hiszen az ilyen viselkedés nemtől független. Én alapvetően egy nyugodt,birka türelmű nő vagyok, a családtagjaim is nyugodt emberek.
2018. dec. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Időnként van, hogy betelik a pohár, elegem van mindenből, elfaradok és nyűgös vagyok. Ilyenkor a párom békénhagy a hétvégére, begubozhatok. Általában ilyenkor megfőzi a kedvenc kajám és a háló előtt hagyja. :D Tündéri. 26/N
2018. dec. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
Ez elég szexista hozzáállás. Egyrészt nem, nem normális, ha valaki dühöng és hisztizik, amikor valami problémája van, másrészt viszont sajnos vannak ilyen emberek, és nem csak nők. Ez nincs nemhez kötve.
2018. dec. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!