Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ciki hogy még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

18 vagyok, (lány) és néha kínosnak érzem hogy még nem vesztettem el.

Nagyon kívánom, de még nem találkoztam a megfelelő személlyel. Lehet hogy csak túlgondolom.. ki mikor vesztette el? Kort és nemet is írjatok :))



2020. febr. 22. 19:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Szia! Nem ciki.. Sőt.. :) Az a ciki amikor egy ugyan 18 éves lány már nagymama állapotba van .. (Szerintem)!


És ezt férfiként jelentem ki!!

2020. febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát, - én 20 vagyok, szűz, soha életemben nem jártam senkivel, és NEM érzem kínosnak.

Ránézésre senki nem mondaná meg rólam, mert nem egy “prűd Mariska” kategória vagyok, - a legtöbben dekoratívnak tartanak.

Természetesen én is nagyon vágyom rá, de keresem a megfelelő személyt, - és nem bánom, nem érem be kevesebbel.

2020. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Sosem tudhatod hogy hol találod meg! Az a baj hogy meg sem próbáljátok megismerni a másikat, de már tudjátok előre hogy nem! 8. voltam.
2020. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Te pedig csak annyit tudsz rólam hogy fiatal szűz lány vagyok, és ez alapján már te megfelelő személy vagy nekem.. a megfelelő személy nekem azt jelenti hogy nem a szűzhártyám és a korom miatt érdeklek valakit xd
2020. febr. 22. 20:49
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagyok, szűz, és ugyanúgy vagyok vele ahogy a 12-es. :) Senki nem gondolná, de egyébként is bárki el tudna velem beszélgetni erről mert nagyon izgat már és sok mindenre nyitott vagyok - csak tapasztalatom nincs még. Igazából csak az zavar, hogy nekem már mennyire kellene, de nem találtam megfelelő embert, mások véleménye nem érdekel.
2020. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én 34 vagyok és mégsem érzem cikinek
2020. febr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi különös.

A puncid a te privát szférád. Jogod van megválogatni, kit engedsz oda be és kit nem.

2020. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 CSAKEGYFÉRFI ***** válasza:

20/F

13 voltam és a 12 éves baràtnömmel egy erdőben volt. Nagyon sokan kérdezték hogy megbántam-e? Én egy percig se gondoltam ezt.Én még ma is teljesen emlékszem rá és pozitívan. Figyelj én annyit tudok mondani. Az első mindenkép a barátoddal legyen.És én azt mondom nem ciki ha mondjuk erdőbe csináljàtok. Egy kis izgalom

2020. febr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 16 volt amikor elbeszélgettem vele, mint apa és lánya. Megbeszéltük, hogy bármikor hozhat haza fiút, nem kell szégyellnie semmit, stb. Ha óvszerre van szüksége és ciki megvenni, szóljon és megveszem. Ha fogamzásgátlóra van szüksége, elviszem dokihoz feliratni. Azóta többször is hozott haza fiút, nem egyszer aludtak is együtt. Ennek ellenére még ma, 19 évesen is szűz. A vicc, hogy én már rég úgy kezeltem, hogy nem az, sok fiúval töltött éjszaka után nem feltételeztem, hogy még az lenne... Ő mondta aztán, hogy igen, és nincs okom nem elhinni. Minden esetre büszke vagyok rá! Neked se legyen ciki!
2020. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 17vagyok és szűz szintén nagyon kivánom.Eléggé félek attól hogy belemegyek egy komolyabb kapcsolatban de kiderül hogy a fiúnak csak arra kellettem.Bulikban már egy pár srác bepróbálkozott de nem szeretném magam ilyen könnyen odaadni.Viszont néha arra is gondolok ,hogy lehet jobb lenne már túlesni rajta és akkor lehet megváltozna a hozzállásom és nem félnék ennyire a kapcsolatoktól sem.
2020. febr. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!