Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen módon lehet elfogadni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módon lehet elfogadni és végleg beletörődni abba, hogy nemcsak a személyiségem de a péniszem mérete is teljesen eltávolít a nőktől?

Figyelt kérdés
Nem elég, hogy a mérete sem ideális az erekcióval is hosszú ideje nagy gondok vannak. Már maszturbálni sincsen kedvem és nem is kívánom mert már a péniszem látványától is elmegy minden kedvem. Értelem szerűen a szexet egyáltalán nem kívánom és egyre kevésbé tudok a lányokhoz vonzódni mert a fejemben ott van, hogy ne is hitegessem magamat mert úgyis kevés lennék.

2020. febr. 23. 12:21
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Igazat adok neked. Lányokkal azért nem ismerkedem mert félek a közelükben lenni és szorongok olyankor. Csak azon jár az eszem,hogy biztosan taszítom a külsőmmel. Régebben próbáltam beszélgetni velük de a félelem miatt nem ment.
2020. febr. 23. 17:55
 32/38 anonim ***** válasza:
67%

Na ezen kellene változtatnod. Ha egyedül nem megy, akkor szakember segítségével akár.


Én is elég gátlásos voltam, élőben sosem mertem volna ismerkedni, barátnőmet is online ismertem meg. Persze nem úgy, mint ahogy az itteni szerencsétlenek remélik, hogy gyakorin random nőkre ráírtam szexuális ajánlatokkal...

2020. febr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Szakemberre nincsen pénzem. És a lakóhelyem közelében nincsen szakember.
2020. febr. 23. 17:59
 34/38 anonim ***** válasza:
78%
Jól van, én végeztem veled. Te nem megoldást akarsz találni, hanem megindokolni százféleképpen, hogy miért nem lehet. Oké, akkor öregedj meg szüzen és egyedül. Nekem mindegy.
2020. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Dehát ez az igazság. Meg tartok is tőle rendesen.
2020. febr. 23. 18:02
 36/38 A kérdező kommentje:
Félek attól,hogy meg kellene nyílnom személyesen egy idegen embernek. Feltárni a gyengeségeimet. És szembe nézni velük.
2020. febr. 23. 18:06
 37/38 A kérdező kommentje:
És az sem igaz,hogy soha nem akartam volna változtatni. Több internetes oldalon keresztül is felkerestem már szakembereket és ott leírtam nekik,hogy mi is a valódi probléma velem. De csak annyi választ kaptam,hogy minél előbb forduljak szakemberhez .
2020. febr. 23. 18:07
 38/38 anonim ***** válasza:
26%

Kedves 77% ebből látszik mekkora tapló vagy! Ez se én voltam 😂😂😂


Ez az amit képtelen vagy felfogni hogy aki beteg azon a hülye dumáddal nem tudsz segiteni. Ez egy nagyon komoly pszihikai probléma. És ő se miattam találta ki, és nem csak ő hanem több ezer szerencsétlen betegtársam se.

Az okoskodó szöveged semmit nem ér. Te soha nem voltál ilyen helyzetben igy soha nem fogod megérteni, és attól hogy a mese storydat nyomatod se lesz jobb, mert senki nem hiszi el.

2020. febr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!