Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gond lenne, ha kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond lenne, ha kapcsolatban soha nem látnátok a barátnőtök punciját?

Figyelt kérdés
Csak betenné magának félhomályban és nem kéne nyalnotok sem.

2020. febr. 28. 19:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Az alibi szex lenne, mint a viktoriánus Angliában. Nekem elsődleges, hogy lássam, érezzem az illatát és izleljem. Ha ez nincs, a szex sem lesz jó. :)
2020. febr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem is azért lenne ez gond, mert én nem látom, hanem azért, mert gátlásai vannak, nem képes elengedni magát, nem bízik meg eléggé bennem. Ha nem a puncijáról lenne szó, hanem a válláról, akkor is ezt mondanám...
2020. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
hacsak nem vak az illető nem tudom miért kellene elfogadnia a vizualitás teljes hiányát. rengeteged ad hozzá az izgatottság fokozásához,ha látod hogy mit nyalsz,tapogatsz,izgatsz stb. nekem ez gond lenne,ha nem láthatnám a meztelen testét. nem is értem a kérdést...
2020. febr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az lenne. Mert azt jelentené számomra, hogy nem képes megnyílni előttem, nem bízik, nem tudja elfogadni a saját testét, nem hiszi el, hogy tényleg szeretem a puncijával együtt akármilyen is van neki.
2020. febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna.
2020. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen, gond lenne! Egy férfinak fontos a látvány. Miért, neked mi bajod a punciddal?
2020. febr. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Igen , - gond lenne , és fel is bontanám ez a kapcsolatot, hiszen ez nem is lehetne kapcsolat.

Én imádom a női testet és annak minden porcikáját. egy vagina látvány csodálatosan izgató. El sem tudom képzelni a szexet nyalás nélkűl ! .....egy Nő adja mindenét oda a szex közben , és akkor mindent meg is fog kapni ,......sőt kérhet is ! - és csak akkor lesz orgazmusos kielégülés

2020. máj. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

El sem hiszem, hogy vannak még ilyen normálisan, tisztán gondolkodó pasik, mint a #12 és #14-es válaszolók!


Köszönöm, ezt jó volt olvasni!

2021. márc. 6. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!