Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok mit szólnátok ha majdnem 1 éves kapcsolatban a barátnőtök még mindig féltékenykedne?

Figyelt kérdés

Számonkérne ki az a lány akivel beszélgetsz messengeren (volt osztálytárs csaj egyébként), miért beszélgetsz vele minden nap stb.

Találkozni nem találkoztam a csajjal évek óta, de anno suliban nagyon jó viszonyban voltunk és szoktunk beszélgetni. Minden szabadidőm a barátnőmmel töltöm egyébként.

én 24f ő 22l


2019. júl. 16. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Morci lennék.
2019. júl. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki hogy az ő lelki nyomorát ne vetítse ki a kapcsolatunkra.
2019. júl. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Majdnem egy éves a kapcsolat? :D

Nem nagyon akarlak elkeseríteni, de ha valaki féltékeny típus, vagy birtokolni akar, később is ilyen lesz.

Az a kérdés, hogy minden lányra féltékeny, vagy ez az egy lány, aki zavarja.

Ezt kellene valahogy kiderítened.

2019. júl. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólóval egyetértek. De azt is vedd figyelembe, hogy te mennyire vagy féltékenykedős. Mert a kettős mérce sose tesz jót. Szóval, ha te lazán kezeled az ilyesmit, csak akkor várd el, hogy ő is úgy legyen. Amúgy meg beszéljétek meg, hogy mit jelent számodra ez a lány és miért nem lesz semmi stb. Ha ezek után se nyugszik meg, akkor vagy megszokod, hogy ő ilyen, vagy ha nem tudod elfogadni, keresel valaki mást vagy többet nem beszélsz más nővel.
2019. júl. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a lány voltam hasonló felállásban, a korkülönbség is egyezett. A féltékenység oka az volt, hogy a srác nem vállalt fel teljesen. Nem mutatott be otthon, a barátaival soha nem hívott közös programra, a családomat nem akarta megismerni, közös képeket alig akart csinálni (nem vagyok selfie királynő, hogy napi 100 kelljen), ha kiraktam egyet nem tette az adatlapján láthatóvá (10 közös képünk ha volt nem face-en, összesen). Baromira rosszul esett amikor más lányokra figyelt még ha nem is csalt meg. Tudom hülye voltam, hogy vele maradtam de sokszor nem csak az egyik félen múlik a dolog.
2019. júl. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!