Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Miért nem vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Miért nem vagytok szinte soha benne képvserében?

Figyelt kérdés

Mindig mindenki azt írja erre, h mi értelme lenne h egy idegennek küldjek fotót? Erre hiába írok bármit...

Akik benne vannak azok 98%-ban olyan pasik akik nőknek adják ki magukat



2020. márc. 18. 10:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem izgat, hogy mutogassam magam, idegen pasik nemiszerve meg még taszít is. Itt a legtöbb pasi agresszívan ismerkedni akar,pedig nem társkereső. L.
2020. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%
Akár itt, akár máshol keresel erre női partnert az eredmény ugyanaz, a nőket nem a férfi nemi szerv látványa indítja be, hanem a pasi akihez tartozik. Sima társkereső oldalon sem terem túl sok babér ha a cerkád akarod mutogatni. Ez van, vagy háborogsz, vagy alkalmazkodsz. Előbbinek nincs értelme, utóbbival meg élő randit tudsz összehozni :)
2020. márc. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert ki tudja, hogy valójában milyen embernek küldöm. Nincs kedvem a napiszaron látni magam pucéran.
2020. márc. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Arc nélküli fotót sem nagyon küld senki.

Én egy szóval sem említettem, h péniszes fotókat küldözgetek bárkinek. Sőt így belegondolva még sosem küldtem😀

2020. márc. 18. 11:50
 15/20 anonim ***** válasza:
Hosszabb beszélgetéskor,jó pár nap után kölcsönösen megnézzük egymást képen...
2020. márc. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mert a pasik jelentős része valami retkes vécén, zokniban készített képet küld a mocskos kukijáról, és azt várja, hogy a nő ettől elélvezzen rögtön. Pedig ez nem elég, legyen a kép jó, a szerszám ápolt, a környezet rendezett, ez a minimum. Plusz: személy szerint szeretem kikerülni azt, hogy szűz tinik könyörögjenek egy kép után szexért, úgyhogy szoktam kérni, hogy küldjenek olyan képet, amin akció is van, hogy elkerülhessem, hogy valaki aztán hetekig írogat, hogy feküdjek vele le egy péniszes képért cserébe.
2020. márc. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Én bizony küldtem már a testemről és a farkamról fotót, és még küldeni is fogok! Az arcos kép küldéséhez több ismeretség és beszélgetés kell :)
2020. márc. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mióta a napiszar ráállt arra, hogy minden csóróbunkósuttyó álnéven, alaptalanul felrakhat egy sima fotót, akár igazi, akár kitalált sztorival.. tudod....
2020. márc. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kedves 17 es időmilliomos vagyok. Ha küldesz a farkadról, én beszélgetek veled addig, amíg az arcodról is fogsz, majd elárulod a neved,megadod a facédat. Ha ez mind megvan, 5 percen belül a napiszaron vagy képpel, névvel mindennel. Jó farokmutogatást! L.
2020. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
S a maradék 2% meg én vagyok, mikor van időm ilyenekkel foglalkozni. :D
2020. márc. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!