Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha már smárolás közben tocsog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már smárolás közben tocsog egy lány bugyija, akkor ha szexre kerül sor, mennyivel jön több? Fiúk nektek mennyire jönne be egy ilyen lány?

Figyelt kérdés
Még tapasztalatlan vagyok :( L
2020. márc. 23. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon bejön és az mégjobban, ha a végén spriccel is

19f

2020. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon bejönne, azt jelzi, hogy kívánós - kívánja a partnerét, be van "indulva", az a jó, ez minden pasit izgatna :) Annyival jön több amennyivel kell - ha jó hozzá a partnered.
2020. márc. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez egy alapvető dolog. Nem tudom minek kell ezen bejönni. Lehet téged szárazon is dugni?
2020. márc. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden gépezet akkor működik jól, ha kenik.
2020. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tökéletesen bejön :)


Miért, te mennyire tocsogsz? :)

2020. márc. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Énis nagyon durván benedvesedet akár smárolás közben is és szex közben még durvább, de eddig minden szexpatnerem imádta :D

23/L

2020. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a valadek, ami sikossa teszi a huvelyt, nem egyenlo a folyassal. Es aki extrem modon nedves, az mar szinte nem is erzi a partnert.
2020. márc. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem kimondottan bejön mert tudom akkor hogy izgulsz rám.
2020. márc. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is nagyon gyorsan/könnyen nedvesedem, illetve nagy orgazmusnal spriccelek is néha, idaig minden exem imádta. :) Volt akinek nyalás közben nem bírtam tovább és spricceltem a szájába, hát eléggé meglepődött, de nem panaszkododott :D


23

Bp

2020. márc. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!