Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon sokan vannak, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon sokan vannak, akik szexuálisan fizetnek a luxus életért cserébe?

Figyelt kérdés

pl adott egy dúsgazdag férfi, mindennel ellátja a nőt, pénz, ékszerek, ruhák, a tenyerén hordozza, figyel rá, de cserébe elvárja a rendszeres anális szexet(heti többször) és a nőtől megkoveteli a huseget, de ő néha napján felrelep.


sok ilyen lehet?

nemrég olvastam egy regényt, és a férfi konkrétan ilyen volt, de a nő szemszögből íródott és nem tűnt úgy mint aki ndgalazva érzi magát, ugyanakkor írta hogy kifejezetten kellemetlen neki az anális szex mégis tudja hogy kötelessége elturni a férfi akaratát, persze élvezte a vagyont és a luxust, de ténylegesen megér e ez ennyit?


2020. márc. 25. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a konyv cime?
2020. márc. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kovetem az elsot
2020. márc. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos hogy sokan vannak ilyenek. Lasd a sugardaddy kapcsolatokat.
2020. márc. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem megérné,feltéve ha jól is néz ki a pasi.De eddig nem kaptam ilyen ajánlatot :D Azért luxuskörülmények között élni nem kis dolog (nem azt értem luxus alatt,hogy van tető a fejem felett,meg van mit enni).Sok nő normális házasság alatt is belemegy az anális szexbe,nem élvezi,de eltűri a férje miatt..Amúgy,hogy a kérdésre válaszoljak:nincs sok ilyen,csak ma felkapott ez a téma.A gazdag pasik ígyis úgyis jó nővel lesznek,a jó nőkről meg mindenki azt hiszi.hogy biztos szexmunkás

Nem kérek privit

2020. márc. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Engem megkörnyékezett egy gazdag férfi és tudom milyen igényei vannak. Nekem szenvedés lenne, a hátam közepére sem kívánnám, ugyanakkor csábító a személyisége.
2020. márc. 25. 11:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Pfeejjjj! Inkább vonzalom miatt legyél valakivel! Az építő, az alázás romboló...
2020. márc. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2020. márc. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Puncs.hu Ott találsz ilyen lányokat elég szép számmal.
2020. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. ápr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!