Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs orgazmusom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés
Barátommal már több hónapja együtt vagyunk mégsem sikerült. Az újjá elég jó erzem is hogy már majdnem elmennék de pont előtte elég érzékeny lesz és már egyáltalán jó érzés ezért le kell allitanom őt. Próbáltuk már úgy hogy nyal mivel azt gondoltuk esetleg az ujja túl durva de akozben egyáltalán nem jön még az az érzés sem. Kezdek kétségbe esni mivel a barátomnak kezd rosszul esni az hogy állandóan elveszem a kezét de nem tehetek róla olyan érzékeny lesz hogy szinte fáj. Mi a baj?
2020. márc. 29. 00:32
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Nem szereted őt
2020. márc. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Nem jól csinálja a barátod.

Gyakorold magadnak, hogy jó neked. Ha magadnak csinálod, el tudsz menni? Ha igen, nincs veled gond.

2020. márc. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem kivánod a pasidat vagy nagyon nincs kedved ezekhez a dolgokhoz.
2020. márc. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia. Basszus velem is ez van, mi is nem rég jottunk ossze és nekem is fan es huzom el a kezet ezert marad az ujjazas. Megnéztem otthon maszti közbe hogy nekem hogyan jó es az elso megfigyelésem hogy ő ujja hegyével csinálta en meg az ujjamnal a buha husis resszel. A másik meg hogy nekem fel kell izgulnom es ugymond a csiklo tövevel kell kezdeni es onnan haladni szép lassan, ő viszont egybol a kozepéhez nyult, talan ezrt fajt. De a karanten miatt esélyem se volt letesztelni hogy vajon ezek kozul az egyik-e a gond. De esetleg ti probaljatok meg esegyszi ha megoldodik vagy jobb lesz mindenkepp ird megnekem,hogy hogyan akar privatba is mert én se szeretnék emiatt szenvedni 😊😅
2020. márc. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Azt gondolom, hogy rossz a technikája. Elmondás szerint csak a csiklót izgatja, esetleg ujjaz közben. Ez kb 10% annak, amit csinálni kéne ahhoz, hogy jól érezzed magad.
2020. márc. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek. Nálam ugyan ez a probléma ( volt). Barátommal 4 évet voltunk együtt. Fél éve szakítottunk egyéb okok miatt . KB 8 hónapja megcsaltam. A 4 év alatt sose tudott elvinni. Akivel megcsaltam igazából csak kielégített engem. S elvitt a csúcsra. Akkor jöttem rá miért nem tudtam a 4 ev alatt elmenni. Ha gondolod írj privát üzenetet szívesen adok tanácsot. 24/L
2020. márc. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%

Minndeki ilyenkor azt mondja nem jól csinálja a barátod.


Persze. Az esetek 1%-ba!


Mindenkinek magába kell keresni a hibát elsősorban. Főleg a nőknél, ha nincs orgazmusok.


Elmondom miért nincs orgazmusa néhány/sok nőnek:


Mert nem csináljátok magatoknak! Ha gyakran csinálnátok, akkor megváltozna a helyzet.

2020. márc. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te ezt honnan veszed, hogy a nők nem csinálják maguknak? Miért ne csinálnák?
2020. márc. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdező biztos nem csinálja...
2020. márc. 29. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!