Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszik a nők, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik a nők, hogy minden szűz szerencsétlen kisfarkú?

Figyelt kérdés
17/4.5 cm a farkam, szűz vagyok és még izomzatom is van mert járok konditerembe. 26 éves vagyok kijártam az egyetemet és lehetett volna egyéjszakás kalandom, de nem kérek a k..rvákból akik szinte mindenkit lecumiznak. Normális, inteligens, értelmes nőt és hogy ki is nézzen valahogy meg még nem találtam. Honnan tudom bárkit leszopnak? Egyik haverom írt messengeren egy vadidegen csajnak és másnap már meg is húzta óvszer nélkül... na ennyit a nőkről.

2020. márc. 31. 11:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%
Nő vagyok. Engem senkinek a farka mérete nem érdekel. De, hogy egyes felnőtt emberek micsoda picsogást levágnak a nőik miatt, azt szánalmasnak tartom. Ezért vagy szűz, nem a farkad mérete miatt, mert hisztizel mint egy kisgyerek. Mellesleg általánosítasz, ez szintén nem szerencsés.
2020. márc. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%

,,lehetett volna egyéjszakás kalandom, de nem kérek a k..rvákból akik szinte mindenkit lecumiznak"


,,Egyik haverom írt messengeren egy vadidegen csajnak és másnap már meg is húzta óvszer nélkül..."


Most akkor irigykedsz, csak nem akarod leírni, vagy mi bajod van? Mi köze a haverod csajozási szokásainak ahhoz, hogy te nem találsz barátnőt?

2020. márc. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Igen irigy vagyok mèghozzá nagyon hogy valaki 3 hèt alatt lerendez 3 nőt azért mert 186 cm, 90 kg és melléje most 17 millás verdát vett. Na de a nőkre is megharagudtam, hogy ilyenek :(
2020. márc. 31. 12:18
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

Egyáltalán nem hiszik azt, csak te gondolod így.

Egyébként ha nem tudsz ismerkedni, ne a nőket hibáztasd. Nyilván ne olyanokkal kezdj, mint amelIket meghúzta a haverod, de nem igaz, hogy csak ilyen nők vannak, csak te ezeket veszed észre. De ha a hal nek tud úszni, nem a víz a hibás.

2020. márc. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
84%
Soha a budos eletben nem hittem ezt. Ez a ferfiak maniaja. Egy nonek nem jon be egy izzado tenyeru luzerkedo figura, ennyi.
2020. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
87%
Regen en is rosszul ereztem magam a haverok sztorijai miatt, de erettebb fejjel rajottem hogy nagyreszt kamu, vagy erosen szinezett sztori. pl siman smaciztak csak, azt ugy adja elo hogy szetkefelte a csajt.. hidd el..
2020. márc. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
81%
Ezzel a hozzáállással csak f*rokméregető k*rvákat fogsz kapni. Ne válogass, kapd el, akit kapsz, vagy életed végéig szűz maradsz. A fajtádat csak azok sz***pják le.
2020. márc. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

,,Igen irigy vagyok mèghozzá nagyon hogy valaki 3 hèt alatt lerendez 3 nőt azért mert 186 cm, 90 kg és melléje most 17 millás verdát vett"


,,lehetett volna egyéjszakás kalandom, de nem kérek a k..rvákból akik szinte mindenkit lecumiznak"


Gondolom érzed az ellentmondást... Volt lehetőséget egyéjszakás kalandra, de neked nem kell olyan nő, aki gyakra váltogassa a partnereit. De mégis irigykedsz a haverra, mert hetente más csajjal van. (Meg gondolom azok a nők is hetente más pasival) Most akkor döntsd el mit akarsz. :)

2020. márc. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Írtam neked privát üzenetet ezzel kapcsolatosan, nézz rá.
2020. márc. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

,,Miért hiszik a nők, hogy minden szűz szerencsétlen kisfarkú?"


,,mert 186 cm, 90 kg és melléje most 17 millás verdát vett"


Csak én nem látom itt az összefüggéseket? :D

Az a baja, hogy szerinte azt hiszik, hogy kicsi a szerszáma, de mégis azt hozza fel haverja sikerének az okának, hogy magas és gazdag...

2020. márc. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!