Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a jogosan akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a jogosan akar "megbüntetni"?

Figyelt kérdés
Közvetett ismeretségből van egy srác, aki csapja a szelet egy ideje, elkacérkodtunk egymással, elhívott randira meg minden, de én nem gondoltam ezt a dolgot komolyan, igazából kicsit sem jön be, viszont nem akartam túl sértően elutasító lenni. Aztán, amikor elmondtam, hogy esélye sincs igazából, akkor begurult, és azt mondta, hogy flegma, meg arrogáns vagyok, és "megbüntet"...

2020. márc. 31. 18:18
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Azért csak ne dugjon már meg, ha nem akarom... -_- Még ő akar megbüntetni, azért vicces...
2020. márc. 31. 18:54
 12/28 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem akarsz dugni vele, akkor ne viselkedj úgy, mint aki igen.
2020. márc. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
72%
Ha valaki nem jön be akkor miért kell szórakozni vele? Mert megteheted? Te örülnél egy ilyennek? Vagy mondjuk ha egy pasi randizna veled, jól "elkapna" aztán utána közölné hogy igazából annyira nem jöttél be neki.. Talán ha próbálnál vele beszélni hogy ne haragudjon akkor eltekintene az úgymond büntetéstől.
2020. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Csak nem fogok puncsolni
2020. márc. 31. 19:02
 15/28 anonim ***** válasza:
80%
ha kicsit se jön be akkor nem kellet volna elmenni a randira, kellet az ingyen vacsora? ne játssz mások érzelmeivel unalomból, vagy bármi is volt a cél, igen is hibás vagy. inkább tanulj belőle, és legközelebb ne szórákoz másokkal
2020. márc. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Hülyeség szerintem
2020. márc. 31. 20:45
 17/28 anonim ***** válasza:
Büntesd meg inkább te őt.
2020. márc. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
24%
Nehogy elöjöjjön belöle valami pszihopata állat aki bevisz az erdöbe azt ott büntessen meg aztán vagy kijössz onnan vagy nem...voltak már rá példák..
2020. ápr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
73%

Nem kell puncsolni ahogyan te említetted.

De jobb lett volna ha azt mondod neki hogy, most semmilyen kapcsolatot sem szeretnél senkivel sem, nem csak vele.

Én a helyedben el sem mentem volna vele, így reményt adtál neki a semmire.

2020. ápr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonymousreview60 ***** válasza:
72%

Nem jogosan, mert tkp. esélyt adtál a szerencsének. Csak annyi történt, hogy: Az a nő, aki mindenkivel lefekszik, qva. Aki velem nem fekszik le, az a büdös qva.

De ha tuti biztos vagy benbe, hogy nem tetszik, akkor mond meg, hogy nem mész vele randira és pont. A többi időoazarlás.

2020. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!