Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a jogosan akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a jogosan akar "megbüntetni"?

Figyelt kérdés
Közvetett ismeretségből van egy srác, aki csapja a szelet egy ideje, elkacérkodtunk egymással, elhívott randira meg minden, de én nem gondoltam ezt a dolgot komolyan, igazából kicsit sem jön be, viszont nem akartam túl sértően elutasító lenni. Aztán, amikor elmondtam, hogy esélye sincs igazából, akkor begurult, és azt mondta, hogy flegma, meg arrogáns vagyok, és "megbüntet"...

2020. márc. 31. 18:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
58%
Jogosan, és azt kell mondjam, a te fajtád, csak ebből tanul.
2020. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Mit dumálsz utolsó??
2020. ápr. 11. 17:17
 23/28 anonim ***** válasza:
Tán nem tudsz olvasni?
2020. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Tudok olvasni, azt nem tudom miről járatod a szádat!
2020. ápr. 11. 17:38
 25/28 anonim ***** válasza:
55%
Arról, hogy ha egyszer megjárnád, talán megtanulnád, hogy nem szép dolog mások érzelmeivel játszadozni.
2020. ápr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Okostojás vagy!

Mellesleg kösz, túl vagyok rajta...

2020. ápr. 11. 17:42
 27/28 anonymousreview60 ***** válasza:
72%
Kérdező: Ha egyszer már túl vagy a "megjáráson" (ld. #25), akkor miért csinálod ugyanezt mással?
2020. ápr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Miről van szó? Nem igért semmit, csak elment vele sétálni, és megivott vele egy bambit. Dobj oda neki 300Ft-ot és nézz át rajta mint egy senkin! Egy randi nem átverés, van akiről rögtön kiderül hogy bunkó, és nem lehet vele beszélni, de van akivel elmész egy moziba, és ott jössz rá hogy mekkora tapló.
2021. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!