Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor olyan pozban szexeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor olyan pozban szexeltek egy novel alkalmi szexnel vagy nem parkapcsolatban, van kulon jelentosege, hogy nem latjatok szembol?

Figyelt kérdés

Igaz, a no feneket latjatok es a testehez is hozzaerhettek. De nokent hianyzik a latvany es a testi kontaktus.

Veletlenul nincs semmi olyan jelentese, hogy ne kelljen szembol latni, ha amugy a no kulseje teljesen rendben van?

Vagy jobban szamit, hogy milyen mely igy a behatolas?

Nokent szeretem, ha a masik testehez hozzaerek legalabb.



2020. ápr. 4. 23:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Valaszt szeretnek, nem privatot.
2020. ápr. 4. 23:41
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
kutya
2020. ápr. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok de volt egy pár alkalmim. És a legtöbb misszionáriusban volt még ha pózt is váltottunk akkor is a misszionáriusban voltunk legtovább. Nem hiszem hogy direkt ne akarnának látni. Egy olyan lánnyal aki nem tetszik nekik külsőleg szerintem nem kezdenek alkalmi szexbe. Ha meg tetszik akkor azt szívesen nézik minden pózban


26/L

2020. ápr. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!