Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most hogy egy csomó szingli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogy egy csomó szingli lány otthon van szerintetek jobban akarják a szexet mint valaha?

Figyelt kérdés
Elgondolkodtató hogy mi járhat ilyenkor a fejükben pláne ha tényleg egyedül vannak.

2020. ápr. 6. 10:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

a jó pasi az, aki nem a gyakorin zaklatja a csajokat, és veri ki a zaftos sztorikra

2020. ápr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
36%
Aki itt keres nőt az önmagát minősíti.
2020. ápr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem az is önmagát minősíti, aki itt ismeretlenül véleményt mond másokról. Nem ismeri sem az embert, sem az élethelyzetét.

Most mondhatod, hogy milyen liberális vagyok, de ez sem igaz.

2020. ápr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
18%

Jajj, a kis hercegnő! Ide nyilvánvalóan béna férfiak járnak, akik atomjó nőknek próbálják csapni a szelet!


Drágám, két diplomám van, biztos jövedelmem, magas vagyok és a magyar mellett valóban beszélek két nyelvet....de te majd látatlanban megmondod, mi bennem a hiba, meg x férfitársamban....persze, így kell ezt!


Amúgy most, hogy nincs szórakozóhely, ritkán van együtt bármilyen csoport, a neten kívül mi marad?


Dehát ez az oldal is s...r, az itteni férfiak is azok.....és csoda, hogy a kutya sem áll szóba veled. Segítek: így is marad!


Férfi, 39

2020. ápr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Elárulod mitől kívánnák jobban? Mert amikor nem otthon voltak akkor nem kívánták a szexet? Ez nem ettől függ.

Max. annyi hatása lehet, hogy többet pihennek na meg hogy jön a tavasz :)

Ugyanaz jár a fejükben mint eddig: jó lenne normális, megbízható, értelmes pasit, párt találni. Megjegyzem, a kéretlen farokkép küldözgetőket nem sorolják ebbe a kategóriába.

2020. ápr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól kívánják esetleg jobban mert unatkoznak. viszont vadászni se nagyon tudnak.


egy biztos: elég valószínűtlen hogy az unatkozó, dugni akaró csibék itt fognak tobzódni répára várva. :D

2020. ápr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Pont az jár a fejemben, mint eddig. Az otthonülősdi előtt is szingli voltam.
2020. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
;P
2021. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!