Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Őszintén! Ti belemennétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Ti belemennétek egy sugardaddy-sugarbaby kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Tinédzserkoromban el voltam nyomva a külsőm miatt a többi lánnyal szemben, pasizni sem volt önbizalmam. A szüleim korlátoltak anyagiak terén, így a többiek még csórónak is gondoltak, pedig jómódúak voltunk, csupán a szüleim vigyáztak a pénzre. Most egyetemista vagyok, és nem hazudok: egyszerűen vonz ez az egész dolog, mintha csak egy gazdag pasival lóghatnék, egy kis szex, akár durvábban, és kapnám a lóvét. Az a baj, tudom, ez szimpla prostitúció, de valahogy ez sem tántorít el. Tinédzserként nagyon sok lelki problémám volt, rendszeresen jártam pszichiáterhez, antidepresszánsokat szedtem. 18 éves korom körül jöttem rá, hogy nem vagyok képes senkit a közelembe engedni, egy fiút sem vagyok képes megérinteni, megcsókolni, úgy, hogy tudom, hogy tudja a titkaimat, a gondolataimat. Nincs bizalmam az emberek felé. Azonban brutálisan vonz maga a szexualitás, úgy döntöttem akkor, hogy egy idegen sráccal akarom elveszteni. Ez így is történt. Érzelmek nélkül, de nekem teljesen megfelelt. Utána is gyakran így volt. Még sosem volt komoly kapcsolatom. Van aki ezt lelki sérülésnek mondja, úgy gondolom, ez igaz, de úgy érzem nem fog már változni a felfogásom. Egyébként kemény egyetemen vagyok, jól tanulok, sportolok, állatokat tartok, szóval ilyen szempontból okés vagyok, de az emberi kapcsolataim nem működnek.
2020. ápr. 6. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te ne akarj senkinek a babája lenni ezzel a gondolkodással!
2020. ápr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És amúgy mennyi idős is vagy? :)
2020. ápr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egy a lényeg. Ne higgy a privátozóknak. Mindegyik csóró.


A kérdésre válaszolva: Ha jónak érzed csináld nyugodtan. Kapsz *aszt is meg lóvét is. 💁

2020. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Haha, mintha magamrol olvastam volna.

Ram viszont jo hatassal volt ez az egesz, viszont borzalmasan hideg es szamito lettem miatta. A te dontesed, hogy te hogyan szeretned elni az eleted. L

2020. ápr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amugy ha van kedved, irj nyugodtan privatban. (Elozo voltam)
2020. ápr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Én díjazni szoktam az ilyen csajokat. Igaz nem volt még olyannal dolgom akivel "Megalkudtunk" volna, hogy mi mennyi. De sosem voltam hálátlan és nem is volt rám panasz.

Az ilyen csajok szerintem valóban a legjobb szeretők, ahogy leírtad: semmi komoly mélység csak jó hangulat, jó szex, jó orgazmus kinek mi az igénye. Szabadon, kötöttség nélkül.

Szerintem tuti találsz ilyen pasit. Jelentkeznék én is nálad, de tapasztalatom szerint ez nem az az oldal ahol lehet beszélgetésen kívül más is. Majd eldöntöd te.

43f

2020. ápr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
50%
Szintén, mintha magamról olvastam volna. Ne érezd rosszul magad, nem vagy egyedül!
2020. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nem megy az érintés meg az emberi kapcsolat akkor nem akard ezt

A SugarDaddy nem csak dug és pénzt ad. ŐK szoktak lelkileg is foglalkozni barátként kezelni csak tárgyként..

N

2020. ápr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
500 ezer alatt ne menj bele
2020. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Őszintén-belemennék. Bár én nem látom a hasonlóságot kettőnk között, de nem ez a lényeg. Ha lenne lehetőségem egy normális ( értsd: ápolt, egészséges, mentálisan helyén lévő, nem pszichopata, biztos anyagi háttérrel rendelkező) férfivel ilyen kapcsolatot létesíteni, átgondolnám mindenképpen. Nem feltétlen anyagiak miatt vagy azért mert - ahogy te fogalmaztál- “brutálisan vonz maga a szexualitás”. Inkább a kíváncsiság hajt evvel kapcsolatban és emellett jó lenne, ha mind szexuálisan, mind anyagilag kielégítene valaki. Egy kicsit utánajártam már a témának, és ahogy itt is többen írják, jelen van pl. a puncs, de rengeteg a negatív vélemény és a csalódás. Emellett én ezt a kapcsolatomat ( ahogy minden mást ) privátként szeretném kezelni és ebbe beletartozik az is, hogy a képeimet nem szeretném egyetlen oldalra sem kitenni, mert nem akarom, hogy visszaéljenek vele és később visszájára forduljon a dolog.

Viszont én úgy gondolom, hogy ehhez hozzátartozna a bizalom is, és valamilyen szinten az érzelmek és a törődés is, hiszen úgy vélem, hogy ezek is a sugardaddy-sugarbaby - kapcsolat alappillérei. Mindezek nélkül te szimplán prostitúcióról írsz, amit viszont mások tapasztalatai alapján könnyen megoldhatsz a puncson (is).

2020. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!