Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, mit szólnátok ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit szólnátok ha az első randi utáni első együttlétkor ki lenne nyalva a feneketek (szó szerint)?

Figyelt kérdés

Van egy gyönyörű telt idomú nő, aki évek óta tetszik nekem. A világ legszebb fenekéken tulajdonosa. Mindkettőnknek volt párja évekkel ezelőtt amikor már ment egy kis flörtölés féle. Többször is nem tudtam levenni a szememet a fenekéről, amit észre is vett, majd utána úgy csinált, hogy szándékosan bepucsított amikor tudta hogy nézem (kacsintott is), volt hogy “véletlenül” végighúzta rajtam a fenekét ahogy elment elöttem.

Már nincs párom 2 éve, neki se és most hozott össze minket a sors szomszédokként. Évek óta álmodozom róla, hogy mit művelnék a fenekével! Fétisem, hogy szeretem kinyalni a nők fenekét, jó alaposan, hosszan, nyelvet is bedugva, amíg szépen el nem lazítom. Általában szégyellik a csajok, de miután kicsit hagyják, utána megőrülnek tőle. Volt szeretőm aki szó szerint a popsiját nyalatta csak velem, azért jött hozzám mindig.

Amint vége ennek a bezártságnak, randira fogunk menni a csajjal. Most is üzenetezünk, saját magától képeket küldött a fenekéről nyelves smileyval. Tudja hogy mi a helyzet szerintem :)

Szerintetek mit szól majd, ti mit szólnátok, ha az első randi utáni együttlétkor alaposan ki lenne nyalva a feneketek? Nyelvet tövig tolva tágítva? Ti hagynátok? Élveznétek? Elvileg ez a sokadik randi után lehet téma, amikor már van bizalom, ismeri egymást a két fél. Szerintetek megijesztem majd a csajt, ha először a punci nyalás közbeni hosszú nyalásos technikával benyalok neki, majd utána négykézlábra parancsolom, bepucsítva és szétnyalom neki?


2020. ápr. 16. 12:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

8# volt csajom nem is egy ahogy írtam. A szomszéd kifejezés egy nagyon soklakásos újépítésű társasházat takar, nem egymás mellett van az ajtó. Ő érthető módon nagyon fél a vírustól, így nem fogunk átszökni egymáshoz! Ezt direkt kérte, hogy várjak rá amíg kell! Már március eleje óta a kaját is csak házhoz rendeli, ki sem lép (gyerekkorában komoly tüdőgyulladása volt, így megértem a dolgot!)

A kérdésem a többi hölgyhöz szólt, hogy ők mit szólnának ehhez? Eddig nem csináltam első randis “popsiletámadást” csak egyszer, akkor se fullba, de ennél a fenéknél nem hiszem hogy bírok majd magammal. A jelek és az eddigi konzervatív viselkedésű és kinézetű pasijai alapján szerintem még nem is volt popsinyalásban része! Annyit tudok női pletykákból (lehet nem is úgy volt), hogy egyszer ki akarta próbálni az anált az exével, de a pasi nem akarta! (Van ilyen férfi kolléga?)

2020. ápr. 16. 16:54
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én alapvetően nem szeretek első randin ágyig jutni szóval itt megdől az elmélet. Ha ettől elvonatkoztatunk, jobban örülnék ilyen helyzetben ha előre szól a pasi, hogy ott is megfelelően meg tudjak mosakodni. Illetve ha utána nem akarna megcsókolni vagy a puncimat nyalni
2020. ápr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Még nem volt, ilyenben részem, de amennyiben a pasi finoman és fokozatosan csinálná azt hiszem tetszene.
2020. ápr. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

A 12. válaszolóval szó szerint egyetértek és még azt is hozzáteszem, hogy éppen emiatt inkább írd körül valahogy neki a meglepetésre szánt akciódat, mert a feszültség okozhat kellemetlenséget, hogy miért nem ürítettem rendesen. Pláne, ha most amúgy sem találkoztok egy darabig, addig tudtok üzengetni egymásnak és a kommunikációban van minden lehetséges sérülés (lelki is) megelőzésének kulcsa! <3


Nekem szerintem csak egyszer csinált valaki ilyet és nem első randin és nagyon furán éreztem magam, éppen amiatt, hogy ha tudtam volna, hogy erre készül, akkor előtte rendesen ürítettem volna belet a biztonság kedvéért, de most jobban belegondolva nekem ezt olyan nehéz elképzelnem, hogy ez valakinek tényleg élvezetet jelent ilyet adni, hogy szerintem akkor is végig ezen agyaltam, hogy biztos, hogy jó ez neki...? De ez persze én vagyok...

2020. ápr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!