Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok vagy része komoly kapcsolatot szeretne, de mégis az első 2-3 vagy 4-5 randi után már le is fekszenek a fiúval?

Figyelt kérdés

Több társkeresőn is olvastam, hogy lányok írják, hogy komoly kapcsolatot szeretnének és nem akarját, hogy a fiúk csak tárgyként kezeljék őket.

De néhány randi után meg simán "beadják a derekukat".

(Vagyis szexelnek.) Sokszor úgy, hogy még nem is akarják, csak azért, hogy "kedvezzenek" a fiúnak.

A fiúknak meg ez csak egy móka, kihívás.

Az a cél, hogy minél több lánnyal lefeküdjenek. Utána meg szakítás és keresnek egy újabb lányt.


De ha egy lány tartós kapcsolatot akar, akkor miért ad meg mindet pár randi után?


2019. dec. 20. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Miért, szerinted mennyit kéne várni az elsővel? Évekig?
2019. dec. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés!

Engem azért utasított vissza egy lány mert nem dugtam meg 1-2 találkozás után. Nem mondta de tuti hogy ez volt a baja.

Én párkapcsolatot szeretnék, és szerintem ott nem a szex az első dolog. De így legalább magát "szelektálta".:)

2019. dec. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Pf, én vártam vele több mint fél évet. Nem minden lány olyan.
2019. dec. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1.

Nem igazán érted a kérdést. Ha egyből lefekszik vele, akkor mégis mit várt?


2.

Szerintem így jobban jártál!

És igazad van. Egyáltalán nem ez a legfontosabb. Főleg amikor még nem is igazán ismered a másikat.


3.

:)

2019. dec. 20. 22:26
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Én kevesebb, mint 1 hónap után adtam magam, ahhoz képest komoly a kapcsolatunk. Már több, mint 4 éve vagyunk együtt.

Szóval nem ezen múlik.

2019. dec. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem, vagy nem csak...

De persze vannak kivételek.

Ha lefekszel valakivel 1 nap után vagy akár az első találkozáskor, akkor még nem biztos, hogy vége is lesz mindennek.

De nagytöbbségben így szokott lenni.

2019. dec. 20. 22:35
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
A komoly kapcsolatnak a szexhez semmi köze. Első randi után is lehet, ha minden stimmel, ha a partner komolyan gondolta, akkor nem lép le utána.
2019. dec. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Csicuki ***** válasza:
84%
És ezt senki sem mondja de ha rossz a sex az is lehet ok arra hogy ne folytassák.
2019. dec. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 orton ***** válasza:
73%
Nagyon gyerek vagy meg es nem ertesz a nokhoz az okozza a zavart az eroben. Nem bantas, majd kitapasztalod nyugi.
2019. dec. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
Mert zsákbamacskát nem veszünk :) Ez már nem a középkor, hogy a nászéjszakáig várni kellene. Ha két ember szimpatikus egymásnak, kívánják a másikat akkor miért ne? Nem ettől fog múlni egy kapcsolat hossza.
2019. dec. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!