Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt tapasztalatotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt tapasztalatotok már 20 cm körüli pénisszel?

Figyelt kérdés
Nekem 20 cm-es a péniszméretem, normál vastagságú kb. a méretéhez képest, és nem mértem félre...Statisztikailag ez nagyon ritkának számít, és úgy hallottam, hogy a nő átlagos hüvelymérete 5-7 centiméter, ami a duplájára megnő kb. szexuális izgalom hatására. Szeretek mélyre hatolni, viszont a méretem miatt ez problémás lehet az átlag nőnek, fájdalmat meg nem akarok okozni. Van tapasztalatotok hasonló mérettel? Hogy sikerült kezelni?

2020. ápr. 20. 20:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
58%
Vannak, akik élvezik a fájdalmat, nekik nem is baj, ha mélyebbre mész.
2020. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Én azért viszonylag normális lányt szeretnék páromnak...
2020. ápr. 20. 20:56
 3/32 anonim ***** válasza:
80%
Hát attól még lehet normális, hogy esetleg szubmisszív a szexben. Egyébként meg nem vagy könnyű helyzetben, valószínűleg le kell majd mondanod a vágyadról, hogy tövig mehess. Ha "normális" barátnőt szeretnél. A szó hagyományos értelmében.
2020. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem volt vele tapasztalatom.
2020. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha vonzó a pasi, simán befér előjáték után.
2020. ápr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
46%

Nem az átlag nők felizgulva olyan 12,5-14centi kürüliek amikor a végét érzed.Ez olyan ha a makkod 3,8-4centi hosszú amikor kifeszül olyan 3makk mélyen megy be és a végét érzem.De a mélyebb nőbe 16cm érzem és még van tartalék amit tolhatok.Az igazán mély nők olyan 17,5-18mélyek.Oda bemegy 5makk mélyen khmmm...

Ahova bemegy a 18 oda bemegy a 20-23is.

2020. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%

A hüvelynek nem a hossza nő meg izgalom hatására, hanem az átmérője (pontosabban az sem nő, csak könnyebben tudja elengedni hogy be tudja fogadni amit be kell).

Póztól is függ milyen mélyre mehet. Használd ésszel, figyelj a partneredre és akkor nem lesz gond.

2020. ápr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Szóval ezek szerint te is végigéred belül és a hegyével a belső végéhez érsz ennek:

[link]

2020. ápr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Nem használtam semmilyen eszközt, de ha ez is 20 cm hosszú, akkor gondolom igen. :D
2020. ápr. 20. 21:28
 10/32 anonim ***** válasza:
48%

7 nem tudom azt olvastam hogy nyugalmiban a nők olyan 6-9centi mélyek és hosszban is befele 12,5-16körül bővül.Van olyan nő aki 12nyugalmiban is oda jó nagy fehér.

Éreztem hogy elsőre felszisszent amikor tövig toltam hátulról pózban és hamarabb éreztem belül a végét de másodikra tövig tolhattam és kérte hogy nyugodtan rendesen asszam szét.Akkor már tövig ment és erőből két kézzel a vállát fogva nekitámasztva az ágy karfájánakt tövig beküldhettem mint a 18-19centimet.Ha ezt bírtam elég ideig 8-10 lüktetéssel jutalmazta a hüvelye fáradozásomat.

2020. ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!