Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt tapasztalatotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt tapasztalatotok már 20 cm körüli pénisszel?

Figyelt kérdés
Nekem 20 cm-es a péniszméretem, normál vastagságú kb. a méretéhez képest, és nem mértem félre...Statisztikailag ez nagyon ritkának számít, és úgy hallottam, hogy a nő átlagos hüvelymérete 5-7 centiméter, ami a duplájára megnő kb. szexuális izgalom hatására. Szeretek mélyre hatolni, viszont a méretem miatt ez problémás lehet az átlag nőnek, fájdalmat meg nem akarok okozni. Van tapasztalatotok hasonló mérettel? Hogy sikerült kezelni?

2020. ápr. 20. 20:39
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%
9 Hát belül csak 19,75cm
2020. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Egyébként én is úgy tudom, hogy a hüvely hossza is növekszik izgalom hatására. Szóval akkor feltételezem olyan anatómiájú nőt érdemes keresnem, akinek mélyebb a hüvelye. Ez mennyire függ attól, hogy hány és milyen méretű szexpartnerrel volt már? Csak mert azért én azt preferálnám, ha maximum néhány férfival szexelt volna előttem vagy esetleg szűz lenne. Az ilyen típusú nőket szeretem jobban.
2020. ápr. 20. 21:35
 13/32 anonim ***** válasza:
78%

Az az igazság ez csak úgy derül ki ha belecsúszol!

Van amikor magas termetes nőnek is kicsi a puncija.

2020. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
18%
nem de azért kiderült hogy régi barátnő amikor találkozgattunk hetente hétfőn és kedden szabadnapon amikor nem volt otthon a férje átlag 3-4férfi kefélte akkor az 6-8 két nap/4éven keresztül pénzért.Akkor jobb volt a puncija még erősebben dughattam.velem ingyen dugott.
2020. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
46%
12 Van amelyik nőnek méretétől függetlenül kemény belül a puncija akármilyen nedves.Megviseli a szerszáot.Másik nőnek,nőknek meg puha és nyúlik mind a franc.Azt jobb dugni,oda csuklóig is felnyúlhatsz,ugyanakkor jobban szorít mint a kemény.
2020. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Van tapasztalatom, igen. A férjemnek olyan 21-22 cm körüli, és hozzá arányosan vastag is, imádom. Isteni vele a szex. Kutyapózban meg az ilyen kifejezetten mélyre hatolós pózoknál kellemetlen és tud fájni, ha nem vigyáz, de egyébként a hagyományos helyzetekben, mint a misszionárius, lovagló soha nem volt semmi baj. "Normális" (kinek mi a normális, ugye) vagyok, én nem szeretem, ha fáj :D

Eleinte, amikor összejöttünk, kicsit olyan érzés volt, mintha megint elveszteném a szüzességem, de ez leginkább a vastagság miatt volt így, mert nagyon feszített. De kellően felizgatva nem volt gond az sem, sőt, baromi jó érzés volt. De az első néhány ilyen alkalom után már hozzászoktam, azóta nem kell különösebben sok előjáték sem (világéletemben szükséges rossznak tartottam az előjátékot, viszonylag hamar felizgulok, szóval ez jó dolog nálam), vadulni is tudunk, ha olyanunk van, még ha nem is minden pózban. És bemegy tövig, simán rá tudok ülni, hogy teljesen bemegy, szóval lehet, hogy nem ez az általános, de nem is gondolom irreálisnak.


Viszont az biztos, hogy ez nem megy minden lánynak. A férjem exe, akivel előttem volt együtt vagy 5 évig, pl sosem tudott hozzászokni, neki folyamatosan fájdalmas volt, nem is volt valami jó a szexuális életük (állítólag, ugye, de nincs okom nem hinni neki). Nyilván a lányoknak is más és más a mérete, ugyanúgy, ahogy nektek is különbözik, sajnos viszont nálunk ezt nem lehet lemérni és előre megmondani, megbecsülni, ez mind csak gyakorlatban derül ki, hogy anatómiailag ki mennyire passzol.

2020. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
79%
#16 - plusz infó, nem azt mondom, hogy ártatlan szűzleány voltam, amikor a férjemmel megismerkedtem, de nem is ment rajtam végig a fél ország. Ráadásul, minthogy mindegyik korábbi partneremnek jelentősen kisebb volt a szerszáma, ezért nem is hiszem, hogy releváns lenne "edzettség" szempontjából a számuk.
2020. ápr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Bocs de annyit mondhatok hogy ha tényleg ekkora a szerszámod az azt jeleni hogy két kezedből kényelmesen kilóg a makkod.Akkor olyan 178-185cm magas nőnél jó vagy esetleg egy két 170es kancácska bírja.De igazából azok sem ahogy saját magam éreztem.
2020. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
20 21 22 centi az húdenagy arra konkrétan egy nő 4szer rámarkol 4ujjas fogással
2020. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
76%

#16 ismét, privátban is jött az üzenet, meg itt is látom, hogy valaki írja a magasságot- szerintem egyáltalán nem függ a magasságtól, én 163 cm vagyok, és simán elnyelem ezt a méretet. Pasiknál sem függ a pénisz hossza a magasságtól, ugye "kis ember nagy bottal jár" mondják, meg nekem is volt 190 centi magas pasim anno, akinek 12 centire futotta, szóval azért ebből én nem indulnék ki.


Tényleg csak egyedi elbírálás alapján lehet ezt kitalálni, hogy mennyire illetek össze az ágyban így is, ez csak a gyakorlatban derül ki, másképp nem.

2020. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!