Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt tapasztalatotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt tapasztalatotok már 20 cm körüli pénisszel?

Figyelt kérdés
Nekem 20 cm-es a péniszméretem, normál vastagságú kb. a méretéhez képest, és nem mértem félre...Statisztikailag ez nagyon ritkának számít, és úgy hallottam, hogy a nő átlagos hüvelymérete 5-7 centiméter, ami a duplájára megnő kb. szexuális izgalom hatására. Szeretek mélyre hatolni, viszont a méretem miatt ez problémás lehet az átlag nőnek, fájdalmat meg nem akarok okozni. Van tapasztalatotok hasonló mérettel? Hogy sikerült kezelni?

2020. ápr. 20. 20:39
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
76%
Barátomnak is kb 20 cm. Ő az első partnerem, vele vesztettem el a szüzességem. Vastagságra szerintem átlagos, de ugye mással nem voltam, így az alapján nincs nagyon tapasztalatom. Számomra is meglepő, de alapvetően egyáltalán nem fáj. egypár póz csak van, ahol igen, de ott is csak ha durvábban. Hátulról (kutya vagy állva) az átlagnál egy kicsit gyorsabb tempó már kellemetlen. Illetve nálam is az van, mint az egyik előző válaszolónál, ha a lábam fel van húzva a nyakamba, úgy kifejezetten kellemetlen. Más pózoknál viszont egyáltalán nincs ilyen problémám, majdnem teljesen tövig be tudom fogadni. Szóval ez szerintem is totál egyén függő. mert amúgy határozottan pici vagyok, 165 cm és 48 kg. Úgyhogy az a válaszom, a saját tapasztalatom alapján, hogy simán lehet kezelni, csak ki kell tapasztalni az egészet.
2020. ápr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

#28 ahogy olvastam, mintha saját magamat olvastam volna. Bár én jóval fiatalabb vagyok, de hasonló alkat. 174 cm, nem vagyok duci, de széles a csípőm és nagy a cicim, fenekem, combjaim.

Szintén 18 centitől felfelé kezdem el igazán élvezni, és az átlagnak mondott 14-16 cm tartomány számomra kifejezetten nem élvezetes, olyan érzés mintha nem történne semmi.

A 17-18cm hossz átlagos vastagsággal már elmegy egynek, de nekem a vaskosabb 19-21 centis méret vált be a legjobban, feszít is és egyben mélyre beér, számomra tökéletes. Van egy-két póz valóban, főleg a kutyapóz és a misszionárius nagyon feltolt lábakkal, amiben már tud fájni vagy hozzáér a méhszájamhoz de én a kellemesen fájdalmas részeket is élvezem ha már be vagyok indulva.

A mostani pasimnak kereken 21 centis, és én imádom, nem okoz problémát szex közben egyikünknek sem, a legtöbb pózban nem kell finomkodnunk és ha megvan a kellő előjáték akkor mehet tövig. Míg az ő előző barátnőjével 1 évig szenvedtek és az a lány meg sosem tudta megszokni a méretét. Az én előző pasimnak meg 14 centis volt és egyszerűen bármit csinált vele, sehogy nem élveztem, 3 hónappal később szakítottam vele a kis mérete miatt.

Szóval mindenkinek a saját méretkategóriáját kell megtalálnia, de kedves kérdező, hidd el, hogy sokkal több nő bírja és szereti a 20cm feletti méreteket, mint ahány férfi rendelkezik ekkorával, úgyhogy ne aggódj ezen mert inkább szerencsés vagy :-)

2022. nov. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!