Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt tapasztalatotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt tapasztalatotok már 20 cm körüli pénisszel?

Figyelt kérdés
Nekem 20 cm-es a péniszméretem, normál vastagságú kb. a méretéhez képest, és nem mértem félre...Statisztikailag ez nagyon ritkának számít, és úgy hallottam, hogy a nő átlagos hüvelymérete 5-7 centiméter, ami a duplájára megnő kb. szexuális izgalom hatására. Szeretek mélyre hatolni, viszont a méretem miatt ez problémás lehet az átlag nőnek, fájdalmat meg nem akarok okozni. Van tapasztalatotok hasonló mérettel? Hogy sikerült kezelni?

2020. ápr. 20. 20:39
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nő hanem F.18-19centi azt tudom mekkora mert tulajdonosa vok.De már a szabályos sovány férfit mintázó erektált 19cm(találtam kidobva ilyen műpélót)nagyon kegyetlen.A 20 21 22 cm külön külön is más dimenzió.

Simám végigérek kettő pont 9cm es wc gurigát és kijön a vége egy jó centire ha megdugást utánzok nagy erekcióval.

2020. ápr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%
Igaz a mindent kibíró kívánó nőm 160cm magas volt jó 40es patákkal.Kívülről kis rózsaszín 5-6centis punci,megmértem.Falánk szőrös vagina
2020. ápr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kedves 163 cm magas hölgy, hasznosakat írtál! :) Most mondjuk kíváncsi lettem arra, hogy vannak-e kutatások azzal kapcsolatban, hogy a női hüvely mérete függ-e valamilyen más adottságtól, pl. a csípő szélességétől vagy ilyesmi...
2020. ápr. 20. 22:16
 24/32 anonim ***** válasza:
0%

Volt egy nagyon kedves tanárom magas pasi ahogy írjátok én 183vagyok ő olyan 185simán.Pinabolond az szent mondta.Megkérdeztem az az izé mekkora amit negyedik általánosban láttam nála? 21 és fél centis.Tejóég én csak lógva láttam kicsibe de megilyedtem 7-8méterről strandon.Csak apámét láttam az is jó 18 19volt amikor 5lehettem kinyúlva lógva láttam.Szerintem előtte verte anyum nem szexelt nagyon frigid idióta.

A tanárom fehér négernek hívták a katonaságnál engem a gyárba csődörnek.65 évesen nehezen talál napi több szexre nőt ez az egy az egyben Jean Reno.

2020. ápr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
23 Ez csak a vedd le a ruhád vagy hajolj előre húzd félre a bugyid szituba derül ki csak :D Ha felszisszen ahogy tövig csúszol nem vagy valami kompa-tibi-lis.
2020. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
55%
#1 Az attól is függ hogy áll a méhszája milyen szögben jön a hüvelyébe,minden nőnek máshogy áll.Valakinek simán elmész alatta
2020. ápr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem ritka, de tovig faj.
2020. ápr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

A nők adottságai ugyanúgy eltérőek, mint a férfiaké.

Én magas vagyok (180 cm), és vékony, de a csípőm szélesnek számít (bár az arányaim miatt ez nem látványos.)

Az átlag alatti szerszámokkal sosem tudtam igazán mit kezdeni, valódi élmény, valódi kompatibilitás nálam 17-18 cm felett létezik.

A mostani párom szintén 20 cm, és imádom! Nekem ő egyedül hátulról tud fájni, vagy ha felhajtja a nyakamba a lábaimat. Minden más pózban simán mehet tövig, nem hogy nem fáj, hanem ő életem legjobb partnere! 😊 Remekül passzolunk egymáshoz, pont ott izgat, ahol kell.

N/38

(Privátot légyszi, ne...)

2020. ápr. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
#28 Látja?Nem látja?Na látja.Kompa
2020. ápr. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen exem. Nem volt "kenyelmes", durva szexet nem lehetett vele, mert akkor mar fajt, ha meg ovatosabb volt, egyhangu, lapos szex volt. Bar nem nagyon kiserleteztunk, hogy hogy lenne jobb, konkretan a sajat farkat nem ismerte. Azt ajanlom kiserletezd majd ki, hogy mindkettotoknek hogy jo. Mert lehet vele nagyon jot dugni, ha tudod hasznalni. De ez altalanossagban is elmondhato :D
2020. ápr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!