Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek fizetni egy ducibb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek fizetni egy ducibb lánynak a szexért mert nem tudom milyen érzés vele, mondanátok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

Milyen érzés ducikkal szexelni?


Csak elképzelem.

Van egy 15-ös hosszúságom, és a 2 farpofa nagysága miatt nem férek hozzá a lyukhoz. (Anális)



2020. ápr. 24. 18:15
 1/6 fegya ***** válasza:
100%
Jó puha!Amugy ha ducika jól helyezkedik,minden lyukhoz hozzá lehet férni!Nekem eddig mindig sikerült!
2020. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézd duci és duci között van különbség

Ízlettbe vekony/átlagos között is


Téstalkattol függően lehet egy Nő aktív lelkes perverz ..


És játszhat Tengericsillagot..

2020. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom neked mi számít ducinak, de azèrt van egy nagy, mèretes seggem. A barátom múltkor kutyában tövig benyomta a fenekembe. Szerintem ne fèlj ettől
2020. ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elég duci vagyok a férjemnek meg kb 15 centis a szerszám. Sima ügy a szex sokféle pózban.
2020. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

...a duci lányok zöme (eddig 3-ból 3, több duci barátnőm nem volt) imád szopni, és le is nyeli, valamint imádja, ha bárhol jól megöntözöm spermával.

Mindemellett aránylag szűkek és nagyon nedvesek. Nincs nagy szerszámom, de mindegyikük panaszkodott, hogy ne nyomjam túl mélyre nekik, mert kellemetlen.

2020. ápr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szeretem a telt hölgyet kényeztetni, van mit fogni, sokszor a punci is szükebb ha az ember hizik, stb.
2020. ápr. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!