Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit reagáltatok volna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagáltatok volna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A pasival Tinderen matcheltünk, először akartunk lefeküdni, korábban nem láttuk egymást ruha nélkül. Legnagyobb megdöbbenésemre kiderült, hogy fecskét hord és nem boxert. Ez engem totál kiábrándított, a szextől is elment a kedvem. Megmondtam neki, hogy kidobja az összes gatyáját és vesz boxereket vagy felejtsük el egymást. Ezt leszámítva nagyon bejön, nem akartam megsérteni, lehet a pillanat hevében túl messzire mentem.

2020. ápr. 25. 14:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Én pont még örülök is annak, ha ilyen csaj beszólogat, ilyenkor azt mondom neki, amit hallani akar. Ez azért jó, mert megnyugtat, hogy nem rendes nőt használok ki.
2020. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Így közel a 28-hoz hülyébb vagy, mint hat pár rendőr csizma. Elment a kedved...leveszi a fecskét, aztán le van tudva.
2020. ápr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
24%

Agyhalott vagy te, az is maradsz!

Tinderen kik szoktak ismerkedni? A kurv/\k, te mi vagy? Az!

Már maga a kiírás is, az is mutatja a primitív mivoltod, hogy egyáltalán felmerül a szinapszis mentes agyadban, hogy ilyen kérdéssel feljössz ide 28 évesen!

Szünetekkel vedd a levegőt.

2020. ápr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Te bugyogó alapján szexelsz?Legközelebb úgy ismerkedj,hogy megkérded milyen van neki.
2020. ápr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyében levettem volna a fecskét, megduglak és aztán felejtjük el egymást.
2020. ápr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

azért fecske és fecske között is van különbség. Vannak normálisabban kinéző darabok is, de télleg vannak dédpapásak.

Itt, GYK-n, elég nagy tábora van a "fecske über alles" véleményen levőknek, szóval kérdező, én szóltam..


és hogy reagáltam volna fordított helyzetben? nemtom..őszintén nem tudom.

2020. ápr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Ismételni tudom magamat: meggondolatlan cselekedet volt hirtelen felindulásból ilyet a fejéhez vágni, de úgy gondolom ezzel nem szolgáltam rá az eddigi degradáló kommentekre. Úgy látom félrement a kérdésem értelmezése legtöbbeteknél, nem azt kértem, hogy minősítsétek a cselekedetemet, hanem, hogy ti mit tettetek volna a vázolt helyzetben. Tinderen ismerkedik manapság a korombeliek jelentős hányada, nem gondolom, hogy ebben bármi kivetnivaló lenne.
2020. ápr. 25. 15:02
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Nokent mondom, felejtsd el a pasit. Kivanom neki, hogy neki is sikeruljon, mint rossz emleket.

Budos nagy taho voltal, meg ha iszonyunak tartod is.

2020. ápr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Rendben, akkor válaszolok. A helydben nem lettem volna ilyen bunkó, nem minősítem mert fecskét hord és nem mondom hogy csak akkor vagyok hajlandó bármit tenni ha kidobja a ruháit.

Nem csinálunk ilyet, mert rohadt bántó és szörnyen megalázó szerintem. Ne viselkedj úgy mással, ahogy te se szerentnéd hogy veled viselkedjenek. Nem tudhatod hogy mennyire megy mélyre amit mondasz,szóval igen remélem talál egy normális lányt.

L

2020. ápr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
71%

A Tindert az használja etikettszerűen, aki ott szexpartnert keres, az nem ismeri az etikettjét, aki itt komoly tartós kapcsolatot keres, finoman akar ismerkedni.


Nőknek ez arra jó, hogy itt kaphatják meg a szintjükhöz mérten elérhető legjobb pasasokat, persze csak szexre. A férfiak meg bizony tényleg ingyen k.u.r.v.á.t keresnek itt.

Jobb ingyen k.u.r.v.á.t.ó.l pedig sok mindent eltűr egy átlag férfiember, meg a sértésének nincs is semmiféle súlya, úgyhogy az ő lelkét nem kell félteni.

2020. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!