Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit gondoltok az egyéjszaká...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok az egyéjszakásokról?

Figyelt kérdés
Benne lennétek vagy sem? Elítélitek, megértitek vagy támogatjátok?

2020. ápr. 26. 09:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem mindenki azt tesz, amit akar :) miért pont ezt ítélném el? Igen, én is próbáltam, de nem az én műfajom.
2020. ápr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%
Piszok jók, így vàlás utàn nem is kell más. 40N
2020. ápr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem próbáltam soha és nem is vágyom rá, de sok barátom is csinálja nem ítélem el, mindnekinek más jó.

L

2020. ápr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
62%

Elég sok egyéjszakásban volt részem.


N

2020. ápr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem mocskos dolog. Mert ilyenkor nem a kapcsolathoz tartozik a szex, hanem az ösztönök kiéléséhez. És többre tarthatná magát valaki mint hogy lábtörlőként használja a másikat és őt is valaki.

Persze nem várom el hogy mindenki így érezze, de én igen.

2020. ápr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem használ senkit. Kölcsönösen örömet szereznek egymásnak. Aki használni akar mást, az nem az egyéjszakás miatt van, hanem mert olyan a jelleme. Kapcsolatban is.

Szerintem az érzelemmentesség sem igaz 100%-ban. Legalabbis én sosem voltam teljesen közönyös, mindig éreztem, csak nem úgy, mint egy társ iránt.

2020. ápr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Szingliként volt részem egy-két kalandban, de nem az én világom igazából. Nem ítélem el, meg izgalmas szerintem is, de nekem nem okozott különösebben örömet vagy szexuális kielégülést. Úgy gondolom, hogy amíg mindkét fél tudja, hogy csak ennyiről van szó, és nem is arról van szó, hogy egyikük reménykedne folytatásban, addig nincs vele baj, de nem való ez mindenkinek (lásd, nekem sem), és azt viszont nagyon rossz dolognak tartom, ha valaki jobb belátása meg érzései ellenére is akármilyen okból belemegy.
2020. ápr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
33%
Én elítélem. 19l
2020. ápr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát . ma lesz olyanom.
2020. ápr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
63%
Ha mindkét fél akarja, vágyik rá, szimpatikus neki a másik akkor nincs benne semmi elítélendő. Felnőtt emberek, mindenki maga rendelkezik a testével. Óvszert azért használjatok egy éjszakásban :)
2020. ápr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!