Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok, ha a barátotoknak ilyen igénye lenne?

Figyelt kérdés

Képzeld el, hogy barátod egy elfoglalt ember, kielégít téged, de szüksége lenne arra, hogy legalább heti 1-szer 2-szer fenekeden, a melleden, vagy a vaginádon "megpihenjen". Mert így töltődne fel. Tehát például Szombat délután amikor hanyatt fekszel, akkor a barátod a fejét a melleid közé rakná és így pihenne/aludna kb 30 percig.


Fiúk/férfiak ne írjanak magukat lánynak kiadva! Az életkort megköszönöm.



2020. máj. 7. 18:44
1 2
 11/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
Ez szerintem hozzá tartozik egy kapcsolathoz. Ezt nem kell kérni sem.
2020. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
"Nagyon látszik, hogy nem volt még barátnőd!"- Így felkiáltójellel.. Mintha valami bankot raboltam volna. "Nagyon látszik." Egy névtelen válaszoló gyanítja, hogy egy névtelen kérdezőnek egy névtelen fórumon nem volt még barátnője. És ezt felkiáltójellel közli is. Hát ez fantasztikus horderejű infó, köszönjük. Remélem, hogy gazdagabb lett tőle a világ és emberek milliói fognak majd ránk emlékezni.
2020. máj. 7. 21:22
 13/16 anonim ***** válasza:

A kérdező reakciòjából ùgy tűnik a feltételezés igaz volt.

23N

2020. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen. És hány éves vagyok? Mit sportolok? Milyen feladataim, kihívásaim, céljaim vannak? Kaphatok még esetleg feltételezéseket? Például 2019-ben hányadik lettem koroszályos világbajnokság döntőjében? Esetleg szeretné valaki ezeket is feltételezni?
2020. máj. 8. 00:18
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem speciel fura lenne ha szoszerint a vaginamon akarna aludni... Terpeszd szet a labad asszony befekszek oda... A mellen valo alvas, meg ha a feje az olembe van az oke.
2020. máj. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Örülnék.32
2020. máj. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!