Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A srác, akivel beszélgetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác, akivel beszélgetek, ezt álmodja velem kapcsolatban, ez normális?

Figyelt kérdés
Azt álmodta, hogy küldtem neki egy olyan képet, amin nem volt rajtam felső. És utána hozzátette hogy amúgx trtszett neki. Ha ilyet leír valaki, azzal mi a célja?
2020. máj. 15. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Képet vár,felső nélkül. F
2020. máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolja, hátha valóság lesz az álomból.
2020. máj. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban álom volt, akkor mindenképp kiváncsi már a testedre. De az is lehet, hogy ez csak egy kegyes kis hazugság és azt reméli, hogy majd tényleg küldessz neki ilyen fotót magadról.
2020. máj. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Soha senkinek ne küldjél neten meztelen vagy félmeztelen képeket.
2020. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy küldj neki pucér képet magadról, de első körben a melleidről - nyugi, ha csak a netről ismered akkor ugyanezt írja mindenkinek és nem szerelemhez, hanem recskázáshoz kell neki :D
2020. máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel az álmainknak nem tudunk parancsolni, ezért normális, hogy ilyet álmodik (vagy kitalálja). Az előttem válaszolókat is vedd figyelembe.
2020. máj. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!