Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már ilyen barátnőtök?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ilyen barátnőtök?

Figyelt kérdés
Aki látszólag bomba nő, megvan neki mindene, ami egy férfinek kell. Aki első benyomásra egy szex istennő, akiről azt gondoltátok, hogy a pasikat felsőfokú oktatásban részesíti a fullos testével az ágyban, aztán, amikor oda kerül sor, kiderül, hogy nagyon konzervatív, és földhöz ragadt nőszemély. Ez alatt azt értem, hogy nem vevő mindenre az ágyban. Szexelni csak 2 pozícióban szeret, nagyon visszafogott, nem engedi el magát, és élvezni is csak gumiban szabad nála. Nektek mi az álláspont, vagy hogyan vélekedtek az efféle nőkről?

2020. máj. 16. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy ilyen barátom volt (ennek a fiú változata)
2020. máj. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt még ilyen barátnőm! Megpróbálnám feloldani a gátlásait, lassan, türelemmel!

Ha hosszabb idő után sem sikerülne, akkor tudomásul venném, hogy szexuálisan nem illünk össze és illedelmesen elválnék tőle!

2020. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos volt ilyen nőm. Tudod, a személyiségét nem lehet megváltoztatni...én fájó szívvel, de otthagytam , legyen egy ugyanolyan unalmas prűd fickóé. Nálam a szex önfeledt játék...
2020. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fel lehet benne szabadítani a szexállatot, csak érteni kell hozzá.
2020. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen partnerem - mármint bomba nő volt, de az ágyban egy darab fa. Az ellenkezőjére is volt precedens, átlagos v. úgymond nem helyes lány, de az ágyban húúúúúúúúú. Nem a külsőn múlik ki milyen lesz az ágyban.

Az élvezni miben "szabad" meg védekezés kérdése, nem szabad vs. nem szabadé.

2020. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Volt ilyen barátnőm. Csak misszionáriusban szeretkeztünk, nem volt orál, mert ő nem kivánta, és nekem se csinálta, illetve csak nagyon kevésszer, és nem ügyesen. De nem hiányzott, mert olyan teste volt, hogy minden porcikáját élveztem, és neki így volt jó.
2020. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokmindehogy máshogy is jólett volna neki, csak türelem kell,és határozottság hogy felfedezze hogy ez máshogy is tud jó lenni.
2020. máj. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

Igen, osztani tudom az #5-ös hozzászóló élményét.

1. Bomba nő, ideális "90-60-90" modellalkat, mindene a toppon, de se cumi, se nyali, szex csak misszionáriusban, melltartót nem levéve. Ideális esetben kizárólag szerda és péntek 21 és 23 óra közt. Ha akkor épp dolgoztam, ráb***tam, mert nem kaptam phunnczit.

Másfél hónapig tartott.

2. Kicsit csúnyácska, pattanásos, nagy fenekű, 155 "magas", ugyanekkor lapos hasú és aránylag kis mellű.

Első randi -pontosabban inkább csak beszélgetés- után, mikor hazakísértem, a parkban rábukott a szerszámra, és cuppogva nyelte. Majd cinkos vigyorral kijelentette: "Jössz eggyel".

Másnap ő hívott fel. Hogy valamit be kellene pótolni.

Bepótoltuk. Engedte mindenhová, rettenetesen nedves volt, és ha jól kaptam el az ütemet, a párnát kellett a fejére szorítanom, mert sikított.

Na ővele 4 évig voltam együtt. :)

2020. máj. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen barátnőm

Gyönyörű test, és a belső tulajdonságai is jók voltak csak hát...

Mire a szexhez értünk, ő csak feküdt mint egy fadarab, meg sem mozdult. Lehet megszokta ezt az előző kapcsolatából, vagy nem tudom,de akkoriban azt mondta, hogy ő már "gyakorlott" vagy mi.

De nem emiatt szakítottunk, nem is volt alkalmunk ezt átbeszélni.

Hogy mit gondolok az ilyen nőkről? Ha meglehet beszélni velük ezt, akkor nincs gond.

2020. máj. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!