Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy csaj aki nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki nagyon bejön, de azt mondják róla hogy havi többször magához nyúl és volt már orgazmusa is. De basszus még szűz, csak szerintem undorító dolog egy csajtól?

Figyelt kérdés

2020. máj. 17. 11:08
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem trollkodom, igen szoktam magamnak csinálni. És miért akkarnám nézni, Istenem gyere le
2020. máj. 17. 11:42
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Mert jó! A szexuális kultúrád és fantáziád konvergál a nullához. Hány évesen vagy ilyen prűd? A szex nem a dugásról szól, csak szólok. Előjátékról hallottál? Vagy h kielégítsd a partnered mondjuk kézzel, szájjal?
2020. máj. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
19 vagyok, igen hallottam de nem szeretem csinálni! Nem tudom mi jó benne!
2020. máj. 17. 11:47
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb lesz mindkettőtöknek ha nem jöttök össze. Mihez is kezdenél egy ilyen erkölcstelen csajjal, masztizik és még élvezi is ahhh......, ezen felül még prostituált is és lehet hogy azt is élvezi :)

Kedves kérdező, ezzel a hozzállásal eléggé beszűkülnek a lehetőségeid.

2020. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te ne akarj csajozni.
2020. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
96%
A természetes kiválasztódás megoldja! 😀 Remélem nem marad meg melletted csaj, csak megnyomorodna lelkileg.
2020. máj. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom eldönteni, hogy mérhetetlenül ostoba, vagy borzasztóan prűd vagy. Nem mintha bármelyik opció kedveskedő lenne rád nézve.

A maszturbáció, akár szüzeknél, akár nem szüzeknél teljesen természetes dolog, ezt az emberek értelmesebbik (és nagyobbik) fele abszolút alapnak veszi. Mind a maszturbációnak, mind a szexnek csak akkor van értelme, ha van orgazmus a végén. Amúgy miért csinálná az ember?

Azt kifejezetten szánalmasnak tartom, hogy az nem zavar, hogy te magadhoz nyúlsz, na de hogy egy lány ugyanezt tegye, az már undorító.

A párommal mindketten láttuk már a másikat önkielégíteni, mert egyrészt kíváncsiak voltunk, hogy csinálta a másik, másrészt izgató volt. Szó ne róla, általában befejeztük a másiknak.

Ne próbálkozz be nála, sőt, egészen addig ne akarj semmilyen párkapcsolatot, amennyire neked ennyire nem létezik a szexuális kultúrád. Hidd el, a lányok semmit nem veszítenek. ;)

20/L

2020. máj. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is szűz lány vagyok, mégis szinte napi szinten maszturbálok, és semmi kivetnivalót nem érzek ebben. Sőt, segít megtartani az eszemet. Hidd el, nem csak a fiúk kerülnek olyan élethelyzetbe, hogy valamitől felizgulnak. Ha sosem önkielégítenék már lehet hogy már nem lennék szűz, mert a "kiéhezettségtől" belementem volna alkalmiba is, ami nálam kizárt dolog, hogy úgy veszítsem el. Miért baj az, hogy élvezem amit csinálok? Nagyon sokáig nem voltam megelégedve a testemmel, de az önkielégítés nagyon sokat segített. A nőknek is ugyanolyan érzés mint neked, és ha neked jó, akkor ők miért vonnák meg maguktól? Nekünk is jogunk van élvezni
2020. máj. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem hirtelen, hogy valaki az időben ideutazott és úgy teszi fel a hülye kérdéseit. Milyen világban élsz kedves kérdező? A nők is ugyanúgy masztiznak, mint a férfiak, akár már szűzen is. És csak pont annyira "undorító", mint a férfi maszti.
2020. máj. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Dont feed the troll :(
2020. máj. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!