Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy csaj aki nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki nagyon bejön, de azt mondják róla hogy havi többször magához nyúl és volt már orgazmusa is. De basszus még szűz, csak szerintem undorító dolog egy csajtól?

Figyelt kérdés

2020. máj. 17. 11:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Anyádék csináltak volna szendvicset helyetted. Abba mi a logika, hogy neked van jogod az önkielégítéshez, de a lányoknak nincs. Ugyan annyira vágynak rá, mint a fiúk. Minden embernek vannak ilyen jellegű szükségletei, aki tud szexel, aki meg nem az masztizik. Ez ugyan olyan, mint a szarás. Mindenkinek kell, de mégse beszélünk róla napi szinten. Nemtudom, hogy milyen csajjal voltál együtt, akinek nem kellett előjáték, de remélem már senkivel nem leszel.
2020. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmazni is nehéz milyen ember lehetsz te. Te vagy a férfi nem szégyene. És sajnálom azt a lányt akivel esetleg összejössz,mert tuti lelki sérülést fogsz neki okozni. Egy szörnyeteg lehetsz.. Fuj..
2020. máj. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha lányként ezt nem illik akkor nagyon rossz ember vagyok. Ameddig nem volt kapcsolatom én is ezt csináltam. Megismertem a testem, és ami még ördögibb volt orgazmusom is. Nem bántam meg. Mióta párom van nem teszem, viszont kellett hogy megismerjem magam, így a szex is sokkal jobb.
2020. máj. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
100%
Kérdező, bizonyára viccelsz, vagy aszexuális vagy. Bejön neked a lány, de nem kívánsz tőle szexuális kapcsolatot. De a lánynak lesznek szexuális igényei, így jobb, ha a legelején tisztázod, hogy tőled ne várjon szexet.
2020. máj. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Ember,ennél normálisabb nincs is. Te benned van a hiba. És az, hogy prostituáltas dolog... attól még nem lesz senki prostituált mert magához nyúl, meg amúgy is egy prosti mikor csinál ilyet? Max külön kérésre vagy nem tudom.
2020. máj. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!