Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha én nem találom vonzónak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én nem találom vonzónak azt ha teljesen kopasz a puncim akkor szinte lehetetlen h a jövőben olyan pasim legyen aki szereti szőrősebben?

Figyelt kérdés
Nem tartom vonzónak és kényelmetlen is. Inkább gyerekesnek látom. Persze itt magamra gondolok csak. Nem tetszik és úgy gondolom hagyom inkább. Persze nem őserdő méretűre. 23/N

2020. máj. 24. 02:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Fazonra borotvált punci is tökéletes minden férfi számára. Csak ápolt legyen, Semmi gond nincs vele.
2020. máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl. kifejezetten izgat a természetesen meghagyott intim szőrzet, és gondolom bőven van más ember is a világon, aki így áll hozzá.
2020. máj. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%

Jó, én ezzel nem tudok mit kezdeni...

Annyit tudok írni, hogy ha én nagyon vonzónak találom, hogy egy lánynak szőrös, akkor szinte lehetetlen, hogy olyan barátnőm legyen, akinek szőrös?

Mert úgy tűnik... Hogy valójában nem léteznek szőrös puncis lányok, nemhogy ismerkedni akarnának...

2020. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
13 Ismerkedésnél minden nő azt feltételezi a férfiről (és valljuk be: nem alaptalanul), hogy nem fog tetszeni neki a szőrzet, és ennek megfelelően jár el, de amúgy kapcsolatban sokan szívesen meghagyják.
2020. máj. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, ne borotváld le. Sok pasi van akit nem érdekel hogy csupasz e vagy sem. Nekem is volt olyan barátnőm akinek le volt borotválva, mert így tetszett neki, és olyan is volt már aki nem borotválta. Mindkettőbe szerelmes voltam, mindkettőt kívántam őrülten. :-D
2020. máj. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hagyd úgy ahogy te szereted. Először is nem mindenkinek tetszik csupaszon, de valószínű hogy nem azért fog szeretni mert olyan amilyen. Vagy elfogadja van az továbbáll.
2020. máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szóval vagy vagy 🙃
2020. máj. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!