Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Itt kb lehetetlen lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt kb lehetetlen lánnyal ismerkedni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 21. 23:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%

Majdnem

20/l

2020. márc. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem lehetetlen.

Bár kell hozzá szerencse is, de ha a válaszokat böngészve írsz rá emberekre, akkor találkozhatsz nagyon értelmesekkel is, akikkel jókat lehet beszélgetni és ismerkedni is lehet.


Fiúk, férfiak tekinteteben nagyon sok olyan van itt, akikkel két mondatot nem tudok váltani, mert egyszerűen bunkók és kevesebb agysejtjük van, mint ahány ujjam van, de nagyon ritkán találkozok olyanokkal, akikkel nagyon szívesen beszélgetek, ismerkedek.


Aki keres, az talál. 😉

2020. márc. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
ez így van, pont tegnap buktattam le egy magát lánynak kiadó palit. Elég csekély az esély, hogy itt nővel tudj beszélgetni :D
2020. márc. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Én még az elején nem zárkóztam el ettől, de most már teljesen és nyilván meg van az oka..
2020. márc. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak nagyon nehéz.
2020. márc. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen, de nem könnyű, főleg hogy nagy részük nem ismerkedni van itt (ettől még kapják tömegével naponta a fantáziátlan körleveleket, meg farokképeket).

Próbáld meg normál ismerkedős oldalon, appon - ott eleve azért vannak fent. Meg ha véget ér a korona-mizéria akkor élőben, az a leghatásosabb :)

2020. márc. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Hát én nem tudom, de számomra ez - csak úgy mint a facebook-, nem ismerkedésre való... de ti tudjátok.
2020. márc. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyszer jött itt össze valami csajjal, de egyszer se próbáltam :)
2020. márc. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen, csak átlagban ne legyenek nagy igényeid. Ismerkedtem már pár csajjal úgy, hogy ők írtak rám és igen, tényleg csajok voltak. Közülük 1 volt teljesen rendben, vele lett is több. A többiek meg... Volt, aki szinte mindenben kamuzott magáról. Volt, akinek a kommunikációs képessége egy 10 éves gyerek szintjén mozgott, miközben 20 felett volt. Volt, aki folyamatosan azt mantrázta, hogy ő ronda és nem kell senkinek. Volt, aki a férfiakat okolta mindenért és még sorolhatnám ezeket.

Szóval na, ez az oldal nem a főnyeremények oldala. A normálisabbak meg elég ritkán és elég kevés emberrel akarnak itt ismerkedni, teljesen jogosan. :D

2020. márc. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
Lehetetlen.
2020. márc. 22. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!