Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szóltok, ha egy nő nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok, ha egy nő nem szőrteleníti magát sehol (lábát, hónalját se), miközben igen szőrős típus?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, akivel megvan a kölcsönös szimpátia, de valamiért nem hajlandó szőrteleníteni magát, még kérésre sem. Nekem viszont ez nem tetszik, sőt, eléggé taszító. Pedig ezt leszámítva jól kijövünk. Mit tennétek a helyemben?

2020. máj. 26. 14:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Nő vagyok, de számomra ez igénytelenség. Megtudom érteni hogy ez taszít téged. Nem passzoltok sajna ilyen téren, ennek a kapcsolatnak így nincs jövője.
2020. máj. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Volt egy bnőm, igaz, ő hónaljat, lábat szőrtelenített, bár télen kevésbé, intim részen pedig csak strandidőszakban és szőrösebb volt mint a képen a csaj.

De szerettem és nem a szőrössége v szőrtelensége miatt, hanem őt magát. Nem érdekelt h borotválkozik e v sem.

Döntsd el, h ezt a csajt akarod e, v csak egy szőrtelen csajt. Melyik a fontosabb, ő maga, v a külső igényeid.

2020. máj. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

8-as! Épp ezt mondom, addig nem volt gond, amíg nem láttam ruhátlanul.


10-es

Brrrr! :-o


Az jutott az eszembe, van olyan app, ami összehasonlítja az igényeinket a randizás elején? Amibe be lehet jelölni a tulajdonságokat vágyakat az app pedig megmondja mennyire stimmel a kettőnk elképzelése? és persze tök részletesen, nem csak úgy általánosságban.

2020. máj. 26. 14:47
 14/15 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem tudod őt így elfogadni, akkor esélytelen. Én lány vagyok, szintén ilyen típus, de az én barátom szereti. Strandra azért én is leszedem. L.
2020. máj. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Küldd el a kontaktját nekem. Én szeretem az ilyen lányokat, manapság pedig kb. 1:100000-hez, aki nem borotvál sehol... :-) 31F
2020. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!