Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Észrevettetek már ilyet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettetek már ilyet? Tényleg arra kényszerülök, hogy ilyen pasikkal ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Eddig minden kapcsolatom átlagos srácokkal alakult, sosem azt néztem hogy az illető mekkora fszagyerek, nem is vonzanak az ilyen férfiak akik túlságosan magabiztosak, már majdnem önteltek..

viszont! Nem túlzok de az utóbbi kapcsolataimban minden pasi önbizalom hiànyos volt (ami persze az elején nem látszott, de később kiderült lassan hogy nagy önértékelési problémájuk van mélyen belül). És mindegyik kapcsolatnak az lett a vége, hogy megcsaltak. Mert azt érezték nem elég jók nekem, nem néznek ki elég jól, nem elég sikeresek stb. És hogy igazolják hogy ők igenis jó pasik, elmentek összekúrni mással...

Őszintén nem értem az egészet. Oké, csinos lány vagyok, de mindig pozitív visszajelzéseket adtam a külsejükkel kapcsolatban, szexben is kifejeztem bőven hogy mennyire jók, élvezem az együttléteket, sokat kezdeményeztem is, random letérdeltem eléjük mert szexi volt és megkívántam stb. Mondtam azt is hogy felnézek rájuk és jók abban amit csinálnak (munka). Ezek után mégis hogy lehet azt érezni hogy nem vagy jó pasi?... van egy csinos okos barátnőd aki csak téged akar erre te elbizonytalanodik??

Annyira fáj ez az egész, már lassan nem merek bízni senkiben..

Szex terén sose volt rám panasz, nem az volt az oka a megcsalásoknak.

Azt gondoltam a visszafogottam nem beképzelt pasik jobban megbecsülik a párjukat.

Ezek után tényleg olyan pasikkal kéne ismerkedjek akik kicsattannak az önbizalomtól, mindent tökéletesnek tartanak magukban és egoisták? Annyira nem tudnak az ilyenek megfogni.. de ha egyszer az önbizalom hiánya miatt folyton megcsalnak mit tehetnék?:(


2020. máj. 26. 23:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem az exem elég husis önbizalom hiányos lány volt, amikor vége lett (meg már előtte is) úgy viselkedett mintha 10/10-es csaj lenne, minden pasi álma


nem mindig annyira jó ez az önbizalom dolog, sokan nem tudják hogyan kezeljék


F

2020. máj. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Persze az elején soha nem látszik ez. Mindenki a legjobb formáját akarja mutatni. Szimpatikus akar lenni, szexi stb. Aztán szép lassan kiderül hogy valamiért teljesen bizonytalan magával kapcsolatban.

Az exeim pl sokszor kérdezték hogy tetszik e nekem a méretük.. de biztos hogy jó?.. tényleg élvezem?.. szeretem a farkukat?..

Az is igaz hogy nincs hüvelyi orgazmusom, ami mindegyiket rosszul érintette. Biztos ez is hozzájárult. De rengetegszer elmondtam hogy ez nem miattuk nem sikerül, sosem volt sose lesz és nem hiányzik. Kimutattam hogy élvezem a szexet.. Ennél többet úgy érzem nem bírok tenni :/

2020. máj. 26. 23:28
 3/19 anonim ***** válasza:
43%

"megcsaltak. Mert azt érezték nem elég jók nekem, nem néznek ki elég jól, nem elég sikeresek stb."


Ez így ahogy van, hülyeségnek hangzik nekem. Ha van egy jó nőm, nem csalom meg azért, mert nem hiszem el, hogy van egy jó nőm. Nem önbizalomhiányos pasikkal próbálkoztál eddig, hanem idiótákkal. Köztük keress tovább szerintem.

2020. máj. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

Ne kezdj olyan férfivel akik ilyen nárcisztikus típusok. Azok a legkiszámíthatatlanabbak. Sunyik is,és látod ugyan úgy megcsaltak mint ha egy önbizalommal teli pasival jöttél volna össze.

De mondok neked jobbat,hidd el,egy olyan férfivel járnál a legjobban,aki tele van önbizalommal,méltón kezel,nem kicsinyes,nem versenyzik veled,hanem büszke rád,és a tenyerén hord mint egy hercegnőt. Te egy teljesen normális lány vagy szerintem ahogy olvasom soraid. Ne alacsonyítsd le magad,igenis találd meg a magad színvonalát férfiben. Nagyon sokan vagyunk,akikben meg van az egészséges önbizalom,és a helyén tudunk kezelni egy ilyen lányt mint te. Ne add oda magad ilyen fickóknak,mert csak folyamatos komplexusuk van veled szemben,és állandóan csak kompenzálni akarnak a kapcsolatban görcsösen. Egyszerűen nem tudnak partnereid lenni,ezért nyomorukban áldozat szerepbe rakják magukat. És ez a vége,hogy így futamodnak meg a kapcsolat és a mérce elől..

2020. máj. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%

Gyere ismerkedj inkább velem. Istibizonynemcsallakmegtalán. 24/F

De ha nem, akkor próbálkozz tovább. A remény hal meg utoljára. Csak a szokásos sablonszöveget tudom mondani. Ne add fel! Előbb utóbb találsz majd valakit.

2020. máj. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Anyáskodó lehetsz,ami zavaró a srácok nagyrészének.

Erre jó kifogás a túljó vagy hozzám.

Te jó csaj vagy azzal felturbozod az önérzetüket ,és hajrá mehet a csajozás!

2020. máj. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Mi számít anyáskodásnak? Az hogy gondoskodó vagyok, lehet rám számítani és támogatom a partnerem? Nekem ez inkább normálisnak tűnik, nem anyáskodásnak. Sosem szerettem a tutyimutyi pasikat, mindig határozott férfiak vonzottak. Nem csicskítottam be őket szerintem sosem..

ha te tapasztalnád mit csinálok az ágyban véletlenül sem gondolnàl az anyádnak csak ennyit mondok..

2020. máj. 26. 23:41
 8/19 A kérdező kommentje:
#3 igen persze hogy hülyeségnek hangzik. A normális embereknek ez hülyeség. De ők maguk mondták hogy úgy érzik nem tudnak nekem megfelelni, nem elég jók... kimondták szó szerint
2020. máj. 26. 23:42
 9/19 anonim ***** válasza:
13%

Honnan veszed, hogy ezért csaltak meg, mert nem érezték magukat elég jónak hozzád? Elég sok mindent szokott egy pasi mondani és az nem mindig igaz.


Eleve ez a történet is kicsit nekem olyan kitalált szagú de ha már ketten is így vertek át akkor én azért azon is elgondolkoznék, hogy én csinálok valamit rosszul, mert az önbizalomhiány és a félrekúrás nem feltétlen jár kéz a kézben.

2020. máj. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%

Ilyenkor jön az, hogy mi kaptunk egy elég egyoldalú szöveget és nem hallottuk a másik felet.

Jellemzően, aki előadja, hogy ő mennyire nem a jó srácokra hajt, az mindig a jó srácokra hajt.

Akit többször is megcsalnak, az szintén hasonló szintű.

Az önbizalomhiány sokszor nem az, csak sokan szeretik, ha körülrajongják őket.


Szóval, a sztorid reálisabb kiadása (már, ha tényleg megakarod érteni, hogy miért történt az, ami): Összejöttél pár nagyon jó sráccal, akik szerették fényezni az egójukat, de mivel volt lehetőségük és amúgy sem akartak komoly kapcsolatot, ezért megcsaltak, aztán még magukat sajnáltatták.


Nem, nem feltétlenül önbizalomtól kicsattanó pasikkal kell ismerkedned, hanem szimplán hozzád illő szintűvel.

2020. máj. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!