Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Észrevettetek már ilyet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettetek már ilyet? Tényleg arra kényszerülök, hogy ilyen pasikkal ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Eddig minden kapcsolatom átlagos srácokkal alakult, sosem azt néztem hogy az illető mekkora fszagyerek, nem is vonzanak az ilyen férfiak akik túlságosan magabiztosak, már majdnem önteltek..

viszont! Nem túlzok de az utóbbi kapcsolataimban minden pasi önbizalom hiànyos volt (ami persze az elején nem látszott, de később kiderült lassan hogy nagy önértékelési problémájuk van mélyen belül). És mindegyik kapcsolatnak az lett a vége, hogy megcsaltak. Mert azt érezték nem elég jók nekem, nem néznek ki elég jól, nem elég sikeresek stb. És hogy igazolják hogy ők igenis jó pasik, elmentek összekúrni mással...

Őszintén nem értem az egészet. Oké, csinos lány vagyok, de mindig pozitív visszajelzéseket adtam a külsejükkel kapcsolatban, szexben is kifejeztem bőven hogy mennyire jók, élvezem az együttléteket, sokat kezdeményeztem is, random letérdeltem eléjük mert szexi volt és megkívántam stb. Mondtam azt is hogy felnézek rájuk és jók abban amit csinálnak (munka). Ezek után mégis hogy lehet azt érezni hogy nem vagy jó pasi?... van egy csinos okos barátnőd aki csak téged akar erre te elbizonytalanodik??

Annyira fáj ez az egész, már lassan nem merek bízni senkiben..

Szex terén sose volt rám panasz, nem az volt az oka a megcsalásoknak.

Azt gondoltam a visszafogottam nem beképzelt pasik jobban megbecsülik a párjukat.

Ezek után tényleg olyan pasikkal kéne ismerkedjek akik kicsattannak az önbizalomtól, mindent tökéletesnek tartanak magukban és egoisták? Annyira nem tudnak az ilyenek megfogni.. de ha egyszer az önbizalom hiánya miatt folyton megcsalnak mit tehetnék?:(


2020. máj. 26. 23:20
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

10 ha direkt mindent megkérdőjelezel amit mondok minek kommentelsz?

Láttad az exeim? Nem..

ismerted őket? Tudod hogy valóban önbizalomprobléma volt ez vagy más? Nem..

honnan tudod hogy nem akartak komoly kapcsolatot? Együtt is éltünk szerinted aki csak kúrni (félrekúrni) akar odaköltözteti a csaját magához?

Nem vagyok hülye, jó emberismerő vagyok. Náluk is hamar megláttam ezeket a problémákat. Csak bíztam bennük és azt hittem a sok megerősítés még talán épít is egy kicsit az önértékelésükön...

Ha nem vagy képes elfogadni tényként amiket írok, hanem költesz egy teljesen új sztorit, ne reagálj.

2020. máj. 26. 23:51
 12/19 anonim ***** válasza:
48%

#11: Leírod, hogy én milyen rossz vagyok, hogy mindent megkérdőjelezek... Aztán te magad leírod, hogy jó emberismerő vagy, aztán mégis ők kellettek.

És én mit is írtam? "Akit többször is megcsalnak, az szintén hasonló szintű."

Te ezt akartad, akkor ne sírj.


És nem, nem kell ismerni a pasijaid ahhoz, hogy mindenki ismerősi körére jellemző, tipikus sablonszövegnél tudja az ember, hogy mi van a háttérben.

2020. máj. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Nekem is volt ilyen kapcsolatom. Csak én pasi vagyok. Ezért kell mindenkinek a maga szintjéhez való társat találni. Én is jöttem már össze önbizalom hiányos lánnyal,és hiába dicsértem hordtam a tenyeremen,nem lehetett rajta segíteni,csak az energiámat szívta folyamatosan. Egyszerűen kis hitű volt. Ezeken az embereken nem igazán lehet segíteni. Olyat kell keresni aki teljes mértékben partnered tud lenni. Úgy szexuálisan mint szellemileg. Ezt nagyon gyorsan ki lehet egyébként szűrni ki az vagy nem...
2020. máj. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#12 Attól, hogy felismertem a problémáikat nem gondoltam hogy azonnal le kellett volna lépjek. Nem akarok egy kalap alá venni minden olyan férfit akik nem 100% osan biztosak magukban. Ilyen kb nincs is. Akinek soha nincsenek kétségei. Szóval adok esélyt szívesen ilyen pasinak is. Azt meg hogy később hova fajul a dolog nem tudhatom előre. Mint látod nem maradtam benne ezekben a kapcsolatokban. Úgyhogy nem gondolnám hogy 'ezen a szinten vagyok, ez kellett nekem, ezt érdemlem'...
2020. máj. 27. 00:23
 15/19 anonim ***** válasza:
47%
Általánosítasz, sablon skatulyákba akarsz betuszkolni embereket, miközben egy ember személyisége ennél sokkal több, sokkal több rétege van. A megcsalás, a félrelépések keserűsége beszél belőled. S most mégis mit szeretnél elérni? A "félénk fiúk mind szemétládák" kijelentést tenni csak azért mert te néhányszor mellényúltál?
2020. máj. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%
Furák a palik - mondom férfiként. Az önbizalomhiány nem konstans állapot, olykor én is küzdök vele, mint mindenki, de ha félrelépnék, az nem sokat segítene. Ellenben ha a párom olyankor is támogató, az igen. Nem ismerlek persze, de amit leírtál, azt gondolom, pont olyan lány vagy, akit nem lenne okom megcsalni mélyponton, vagy a legjobb passzban sem. Amúgy sem szokásom, de ez más téma, ez nem a reklám helye. :)
2020. máj. 27. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ez csak kifogás részükről. Mindegyik kitalál mindenféle hülyeséget mikor magyarázkodni kell.

Tök mindegy, hogy szerényke vagy kicsattan az önbizalomtól, az ördög sosem alszik! Egyikben sem lehet teljesen bízni. S ha megtörtént a baj és kérdőre vonod, még te leszel a hibás. A pasik ilyenek, kivétel nélkül.

A rendes nőket általában akkor becsülik meg (illetve imitálják a megbecsülést), mikor házvezetőnőre lesz szükségük és "nősülnek". Akkor a kényelem érdekében már óvatosabban kettyintenek félre.

Amúgy jellemzően addig jár a korsó a kútra, míg végül összejön valami monumentális hárpiával, aki megneveli. Utána jönnek jönnek ide sírni...

2020. máj. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Túl sokat dumáló, agyaló nő lehetsz.

Ajánlott terápiás film: Aloha

[link]

[link]

2020. máj. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Rákeresek a google-ban és megírom mit találtam.
2022. jan. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!