Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben rám mordult!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben rám mordult! Túlreagáltam ?

Figyelt kérdés
3 éve együtt élünk. Az utóbbi időben indulatos velem sokszor mindenbe beleköt (pl: állj már arrébb szívem a SPAR közepén ) most kezdeményezte hogy szexeljunk romantikus volt stb majd közben rám nézett “fordulj meg.”. nem hallottam mire : “fordulj már meg hat nem igaz szívem nem hiszem el” rá néztem mondom nem hiszem el hogy még most is ilyen helyzetben is ilyen vagy és el fordultam hogy hagyjon.. ő meg hogy nem hiszi el hogy mindig hisztizek valamin és ott hagyott.. 28/N
2020. máj. 31. 19:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ezzel nincs is gond itt a hangsúly volt a lényeg ahogy felvette a hangját és úgy rám mordult hogy “nem hiszem eeeel szívem hat fordulj már meg nem igaz már “
2020. máj. 31. 20:25
 12/16 anonim ***** válasza:
53%

Érthető, hogy nem vetted jó néven. Nem reagáltad túl.

A párod az utóbbi időben feszült és indulatos, a SPAR közepén ugyanúgy, mint szex közben. Fel kéne tárni, hogy miért, és hogyan lehetne ezen segíteni.


Akik azt javasolják, hogy dobjad, meg hogy mekkora köcsög az ilyen:

nyújtsa a kezét, akinek nem volt még szar időszaka az életben,

nyújtsa a kezét, aki nem volt ilyenkor türelmetlenebb olyan emberekkel is, akikkel nem szeretett volna

és nyújtsa a kezét, akinek jól esne, ha pont az az ember fordítana hátat, akire elvileg a legjobban számíthat.

2020. máj. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
(kieg.: a "hátat fordítást" természetesen képletesen értettem - még szép, hogy a szóban forgó menet részedről a szó szoros így zárult)
2020. máj. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%
Nem reagáltad túl, ez egy barom.
2020. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
38%
Kicsit túlreagáltad, de neki sem kellene így beszélnie veled.
2020. máj. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az ő szemszögéből vagy "hisztis" - ezt a kifejezést arra használja, ha nem úgy ugrassz ahogy füttyent, elvárja.

Itt lenne az ideje hogy leüljetek és alaposan átbeszéljétek, hogy mi a valódi probléma, miért türelmetlen veled, miért követelőzik és te nem vagy hajlandó lenyelni az ugráltató, parancsolgató stílust, a bunkóságot meg pláne. Ha ezen tud változni akkor adj egy esélyt, ha nem akkor meg magadnak adj egy esélyt hogy váltasz és nem ragadsz bele egy ilyen kapcsolatba!

2020. máj. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!