Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szokott valaki meztelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott valaki meztelen képcserékbe belemenni?

Figyelt kérdés
Tenyleg, igazi képekre gondolok persze arc nélkül, csak a testet fényképezve. Engem most győzköd nagyon egy srác es kíváncsi vagyok, ti belemennétek-e, vagy egyáltalán mi a véleményetek erről?

2020. jún. 4. 15:44
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%
En is ugy szoktam, ahogy a #6-os. Arc nelkul, sima, nem beazonosithato fal elott, ágyon fekve, allattam normal feher lepedon felulrol fotozva. Ha rossz kezekbe kerulne, nincs rajta semmi olyan, ami altal felismerheto lennek.
2020. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
A háttérre is gondoltam már persze, csak úgy küldök mindenkeppen, ahol semmi sem felismerhető. Nincs olyan anyajegyem vagy tetkóm ami látszana. Apasit már ismerem egy ideje tök jó fej meg minden, szóval nem gondolom hogy minden csajnál ezzel próbálkozik. De az ördög sosem alszik persze
2020. jún. 4. 16:07
 13/50 anonim ***** válasza:
100%
Csináld ha ezt akarod, de arc, felismerhető anyajegy, tetkó stb. nem jó ha látszódik. Ha felteszik a netre akkor az bűncselekmény, ez ritkán történik meg. Az esetek többségében simán csak annyi történik, hogy virtuális "szexhez" kérik a képet (ki akarja rá verni és kész, de találkozó nem lesz belőle).
2020. jún. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, igen, lány
2020. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%

Itt még nem küldtem senkinek, de egyszer volt 2 éve egy ilyen kalandom, a csaj telekocsis oldalon jelentkezett, nem is magyar volt, aztán elkezdett küldeni, meg aztán kért tőlem is. Igazából úgy sosem küldtem, hogy arc és bármi látszódjon együtt, csak külön-külön. Ettől függetlenül maga az egész valahogy olyan izgalmas volt, mint amikor valami meglepetést kapsz, és várod, hogy kibonthasd érzés (persze akkor izgalmas, ha tényleg igazi lány küldi, nem netről szedett, nem kamuzás az egész).


33F

2020. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
40%
7-es vagyok. Nincs veszteni valódi, csak ha ismered, mert ismerősöknek megmutathatja. Viszont, az igazi köcsög! Ha nem ismer, akkor még a háttér is mellékes. A punci a lényeg! Akár jöhet nekem is. 🙂
2020. jún. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
Haha ha elküldóm neki utána meglátjuk:D dea szimpátia azért nekem is fontos és hogy kapjak érte cserébe valamit. Az pedig nem gond ha masztihoz kell, nem vagyok en buta lány, valahogy sejtettem ;)
2020. jún. 4. 16:12
 18/50 anonim ***** válasza:
66%
#17: Ilyen egy jó csaj! :D
2020. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
Nem vagyok alszent, szeretem ha megneznek a pasik es felizgatok valakit csak a látvanyommal. Ha pedig a kép ennyire felismerhetetlen lesz miért is ne.. persze nem 60 éves bácsiknak küldeném 😂
2020. jún. 4. 16:16
 20/50 anonim ***** válasza:
33%
Na jó, szimpatikus vagy. 🙂 Nem szoktam masztizni, de ha küldesz, megteszem. 🙂
2020. jún. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!