Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki nem tud párkapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem tud párkapcsolatot kialakítani a saját korosztályában, mert a saját korosztálya nem fogadja el őt, attól ő benne kialakulhat pedofília sajnos?

Figyelt kérdés

2020. jún. 7. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ennek a betegségnek máshol keressed az okát.
2020. jún. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. A pedofilok nem párkapcsolati céllal közelítenek a 10-12 év alattiakhoz.
2020. jún. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy azt hittem.
2020. jún. 7. 16:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindent hallottam valahonnan.
2020. jún. 7. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ebben lehet valami. Megragadtak fejben gyermeki szinten, ezért csak olyanokhoz tudnak közelíteni, akik szintén gyerekek, és nem is kell velük kapcsolatban lenni (mert egy érett, elkötelezett kapcsolathoz nem értenek). Persze ez nem csak ezen múlik.

Egyébként ha ismered Nobokov Lolitáját, abban például a főszereplő elvesztette a gyerekkori nagy szerelmét, és ezt annyira nem tudta feldolgozni, hogy felnőtt korában is olyan korú lányok keltették fel a figyelmét, amilyen akkor volt.

2020. jún. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!